Wyszukaj po ID produktu

Etui na laptopa

( ilość produktów: 94 )

Etui na Laptopy w sklepie 4gsm.com to szeroka oferta różnorodnych pokrowców. Od smukłych obudów, przez cienkie pokrowce, do wytrzymałych i wstrząsoodpornych etui, które chronią przed każdym uszkodzeniem. Ochronę do swojego laptopa Apple lub Microsoft możesz wybrać także w formie torby na ramię, lub plecaka. Przejrzyj całą naszą ofertę etui na laptopa i wybierz najlepszą ochronę dla Ciebie!

Etui na laptopa

Etui na laptopa dostępne w naszym sklepie to wygodne i zapinane na solidne zamki pokrowce do każdego modelu urządzenia: Apple, Dell, Lenovo, Microsoft, HP, Acer i innych. Wiele z nich ma odporną na zachlapania powłokę oraz wyściełane wnętrze, zapewniające pełną ochronę przed deszczem i uszkodzeniami mechanicznymi. Możesz wybierać w rozmiarach etui na laptopa. Dostępne w naszym etui można podzielić na:

  • przylegające do laptopa, typu sleeve, niewielkich rozmiarów etui, które są lekkie i zajmują niewiele miejsca. Możesz je trzymać w ręce, mamy także pokrowce z uchwytami lub paskami na ramię dla wygodnego noszenia.
  • nieco większe i odporne na uszkodzenia pokrowce, które uchronią przed skutkami upadów. Mają wzmocnioną, sztywną konstrukcję, która jest świetnym zabezpieczeniem.
  • plecaki na laptopa, które oprócz niego pomieszczą kilka innych rzeczy.

Pokrowce na laptopa oferują połączenie stylu i bezpieczeństwa. Odpowiedni wygląd zapewnia unikalna technika druku, zapobiegająca ścieraniu się wzoru, blaknięciu lub rozmywaniu. Natomiast wysoki poziom ochrony umożliwia zewnętrzna powłoka. Pozwala uniknąć skutków uderzeń, upadków i wstrząsów.

Dostępne są także:

  • wodoodporne etui na laptopa, dzięki którym spacer w deszczu nie uszkodzi Twojego urządzenia. 
  • etui 360°, które chronią laptop z każdej strony oraz mają dedykowane miejsce do przechowywania telefonu, słuchawek i innych gadżetów. Można je łatwo zawiesić na rączce walizki dzięki paskowi z tyłu.
  • cienkie obudowy wykonane z ultra-elastycznego materiału, zapewniającego ochronę przed pękaniem w narożnikach. Tego rodzaju etui, jak PURO Macbook Pro 16 posiada też nóżki antypoślizgowe i otwory wentylacyjne, które poprawiają ergonomię pisania i chłodzenie laptopa. Etui jest łatwe w czyszczeniu i posiada minimalistyczny i elegancki design.

Etui na laptopa w sklepie 4GSM.com

Obudowy montowane bezpośrednio na laptopa zapewniają ochronę dla Twojego urządzenia w codziennym użytkowaniu. Oznacza to, że nie porysujesz, nie zabrudzisz, ani nie uszkodzisz dzięki nim laptopa, podczas kilkugodzinnej pracy każdego dnia. Posiadają wzmocnione narożniki, które dodatkowo chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi. Tego typu etui zapewnia łatwy dostęp do portów i przycisków. Posiada również wygodny uchwyt, który ułatwia przenoszenie laptopa.

Inne etui na laptopa umożliwiają korzystanie z laptopa w trybie stojącym. Możesz w nich zmieniać kąt nachylenia, dzięki czemu możesz dostosować laptopa do preferowanego widoku. Mają także elastyczne paski mocujące, które trzymają laptopa na miejscu. Taki case może służyć jako podstawka do pisania lub podnóżek

To tylko kilka przykładów etui na laptopy dostępnych w sklepie 4gsm.com. W naszej ofercie znajdziesz więcej modeli, różniących się stylem, materiałem i funkcjonalnością, które mogą sprostać Twoim indywidualnym potrzebom i preferencjom. Przed dokonaniem zakupu zalecamy zapoznanie się z dokładnymi parametrami i opisem każdego etui.

pixel