Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane OnePlus 9 Pro

( ilość produktów: 3 )

Ochrona ekranu smartfonu to kluczowa kwestia. Zależy od tego komfort użytkowania telefonu, bezpieczeństwo danych oraz wydatki na naprawy wyświetlacza. Jeżeli chcesz uniknąć przykrych konsekwencji uszkodzenia ekranu - wybierz szkła hartowane i folie OnePlus 9 Pro w 4GSM. Zapewniają wysoki stopień ochrony, nawet do 9H! Idealne dopasowanie do wymiarów i kształtu OnePlus 9 Pro. Całkowitą przejrzystość i brak wpływu na funkcje dotykowe ekranu. Ponadto w Naszej ofercie znajdziesz także folię ochronną i folię antymikrobową. Każda z nich chroni ekran smartfonu. Folia antymikrofobowa zabezpiecza ponadto przed wirusami i bakteriami. A nasze telefony to, po klawiaturach komputerów, największe siedlisko tych żyjątek. Sam zdecyduj, jakiej ochrony potrzebujesz i wybierz odpowiednie dla siebie szkła hartowane lub folie OnePlus 9 Pro w 4GSM!

Czy szkło hartowane OnePlus 9 Pro najlepiej ochroni ekran smartfonu?

Bardzo ważnym aspektem użytkowania większości urządzeń elektronicznych jest dbanie o bezpieczeństwo. Zarówno samych sprzętów, jak i wpływu na nasze zdrowie. Uszkodzony ekran smartfonu może zahaczać włosy lub ranić delikatną skórę twarzy podczas rozmowy telefonicznej. Dlatego warto zadbać o zabezpieczenie OnePlus 9 Pro przed wpływem czynników zewnętrznych. Naturalnie występującym zagrożeniem dla smartfonu... jest człowiek. Zatem jak uchronić telefon przed samym sobą? To proste i na pewno to wiesz: kupując szkło hartowane OnePlus 9 Pro.

Rodzaje akcesoriów ochronnych - szkło hartowane OnePlus 9 Pro

Na rynku GSM dostępnych jest wiele rodzajów akcesoriów ochronnych. Etui OnePlus 9 Pro to powszechnie stosowane zabezpieczenie. Nie zawsze jednak w pełni chroniące ekran telefonu, niezbędne jest etui OnePlus 9 Pro. Idealnym dopełnieniem tego produktu są szkła i folie ochronne. W Ofercie 4GSM znajdziesz szkło hartowane OnePlus 9 Pro, folię antymikrofobową, folię ochronną oraz szkło hybrydowe.

Czym się różni folia ochronna od szkła hartowanego?

Szkło hartowane OnePlus 9 Pro i folia ochronna to najczęściej wybierane sposoby na zabezpieczenie ekranu. Zarówno folia, jak i szkło to cienkie tworzywa, które przykleja się na powierzchnię ekranu. Z założenia obydwa materiały są w pełni przeźroczyste. Niestety zakup tych akcesoriów w niesprawdzonym miejscu, może spowodować, że folia, zamiast chronić, utrudni nam widoczność. Dokonując zakupu w 4GSM, masz pewność, że wysokogatunkowa, cienka folia ochroni Twój ekran, nie zmieniając nasycenia barw. Warto dodać, że to elastyczny materiał, w przeciwieństwie do szkła hartowanego. Ono natomiast zapewni zdecydowanie wyższy poziom ochrony. Poziom wytrzymałości szkieł określany jest oznaczeniami 7-9H.

Co wybrać szkło hartowane OnePlus 9 Pro czy folię ochronną?

Każde akcesorium ma swoje zalety. Folia jest elastycznym tworzywem, szkło natomiast gwarantuje wyższą ochronę. Najczęstszą determinantą wyboru jest sposób montażu. Dowiedz się, jak założyć folię i szkło, i zdecyduj sam. Kupując w 4GSM i tak masz gwarancję wysokiej jakości produktu oraz fachowej pomocy w razie potrzeby. Jeżeli masz pytania, zapraszamy do kontaktu!

4GSM Team

    pixel