Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Samsung Galaxy A12

( ilość produktów: 10 )

6,5-calowy wyświetlacz Samsunga Galaxy A12 wymaga ochrony. Każdy upadek smartfonu może doprowadzić do zniszczenia nie tylko obudowy, ale i ekranu. Taka naprawa to już niemały wydatek. Plus stracony czas i bardzo prawdopodobnie -  zdjęcia, hasła i dokumenty. Uniknij tych sytuacji i zabezpiecz wyświetlacz telefonu. Kup najprostsze i najskuteczniej chroniące akcesoria: szkła hartowane i folie Samsung A12. To wysoce wytrzymałe i odporne na zniszczenie produkty. Dzięki nim Twój telefon jest bezpieczny, nawet jeżeli upadnie, wysuwając się z kieszeni lub dłoni. Istotne cechy szkieł i folii dostępnych w 4GSM to: pełna przeźroczystość, odpowiednia grubość i wysoki poziom gładkości. Szkła hartowane i folie Samsung A12 są krystalicznie przejrzyste. Gwarantują zachowanie w pełni intensywnych barw fabrycznych smartfonu. Cienka struktura szkieł hartowanych i folii Samsung A12 pozostaje bez wpływu na czułość funkcji dotykowych ekranu. A gładka powierzchnia pozwala utrzymać czystość, nie unikając kurzu i odcisków palców. Poznaj całą ofertę 4GSM! Kup wytrzymałe i funkcjonalne szkła hartowane i folie Samsung A12.

Co wybrać: szkła hartowane, czy folie Samsung A12?

Duża różnorodność akcesoriów ochronnych może sprawić trudność podczas zakupu. Nazwy zawierają niezrozumiałe skróty i oznaczenia, których wyjaśnianie trwa dłużej niż sam wybór szkieł hartowanych i folii Samsung A12. Niekiedy ze względu na to wybieramy produkt „pierwszy z brzegu”, który nie zawsze jest najlepszym wyborem. Ułatwimy Ci zakup, wyjaśniając najczęściej spotykane określenia: full glue Samsung, 5D, 9H, 2D, 7H, 3D. Żeby chronić całą powierzchnię telefonu i elementy wewnętrzne przed uszkodzeniem, do szkieł i folii użyj także etui Samsung A12.

Szkła hartowane Full Glue Samsung Galaxy A12. Co oznacza 5D, 2D, 3D?

W nazwach oraz opisach akcesoriów ochronnych spotkasz się z określeniami Full Glue, 5D, 3D, 2D i innymi. Zarówno 5D, jak i Full Glue oznaczają, jedną i bardzo istotną właściwość. Szkła hartowane Full Glue do Samsung Galaxy A12 oznacza, że cała powierzchnia została pokryta klejem. To część, którą naklejasz na ekran telefonu Samsung. Dzięki temu szkła hartowane full glue Galaxy A12 idealnie przylegają do smartfonu, gwarantując wysoki poziom ochrony. Określenia 2D i 3D oznaczają sposób wyprofilowania kształtu szkła hartowanego tak, by dokładnie pokrywało powierzchnię telefonu. 2D to wariant dedykowany płaskim ekranom. 3D najlepiej sprawdza się w wyświetlaczach o delikatnie zaokrąglonych krawędziach.

Najwyższy poziom ochrony - szkła i folie Samsung A12 9H!

Kolejnym, spotykanym w niemal każdym opisie, oznaczeniem jest wytrzymałość. Możesz znaleźć nazwę szkło hartowane 9H lub folia 7H Samsung Galaxy A12. To odporność na uszkodzenia, która określana jest 10-stopniową skalą Mohsa. Dla przykładu: poziom pierwszy oznacza, że szkło hartowane Samsung A12 możesz z łatwością zarysować paznokciem. Piąty stopień definiuje materiały, które trudno zarysować nawet nożem. Szkła hartowane i folie Samsung A12 dostępne w 4GSM osiągają nawet 9H! Możesz być zatem pewny, że klucze czy inne przedmioty, które zwykle masz w kieszeni lub plecaku, nie zniszczą ekranu Samsunga Galaxy A12. Takich uszkodzeń może dokonać wyłącznie diament. Zatem szkła hartowane i folie A12 9H Samsung to idealny wybór, gwarantujący ochronę całego ekranu Twojego smartfonu!

    pixel