Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Samsung Galaxy A32

( ilość produktów: 13 )

Czy na ekranie Twojego Samsunga Galaxy A32 pojawiła się już pierwsza rysa? Jeżeli nie to świetnie, zadbaj o zabezpieczenie wyświetlacza, zanim się uszkodzi. Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi tak, to postaraj się zapobiec dalszym zniszczeniom. W jednym i drugim przypadku rozwiązanie jest jedno. Kup szkła hartowane lub folie Samsung A32. Ochronią ekran Twojego smartfonu nie tylko przed zarysowaniami, ale również poważniejszymi usterkami. W wyniku upadku możesz stłuc szybkę wyświetlacza lub co gorsza, uszkodzić pozostałe części telefonu. Naprawy takich zniszczeń niestety nie wiążą się z małymi kosztami. Niejednokrotnie to połowa wartości telefonu. Oczywiście możesz tego uniknąć, zabezpieczając ekran. Szkła hartowane i folie Samsung A32 zapewni ochronę przed niemal każdym uszkodzeniem. Uderzeniem, upuszczeniem, wstrząsem, a nawet pozostawieniem odcisków palców. Szkła i folie ochronne w 4GSM wyposażone są w wysoce gładką powłokę, uniemożliwiającą osiadanie kurzu i pyłu. Może to być istotną zaletą, jeżeli reagujesz alergicznie na takie zabrudzenia. Zapraszamy do poznania całej naszej oferty szkieł hartowanych Galaxy A32!

Ochrona i komfort użytkowania - szkła hartowane i folie Samsung A32

Szkła hartowane i folie Samsung A32 posiadają wiele oczywistych cech jak trwałość. Warto jednak przyjrzeć się bliżej tym mniej znanym. Wytrzymałość, czyli najważniejsza właściwość z punktu widzenia ochrony. Określana jest 10-stopniową skalą i zakończona jednostką H. Zatem w opisie szkła hartowanego lub folii ochronnej Samsung A32 znajdziesz  zarówno poziom 7H, jak i 9H. Ostatnia nota cechuje się tak wysoką odpornością na uszkodzenia, że szkła hartowane i folie Samsung A32 9H można zarysować wyłącznie ostrzem diamentowym. Niepodważalnym atrybutem szkieł i folii Samsung Galaxy A32 jest ich niewidoczność. Są niemal niedostrzegalne dla użytkownika, a nawet trudne do wyczucia pod opuszką palca. Zatem zupełnie nie wpływają na funkcje dotykowe ekranu. Zawdzięczają to gładkiemu i cienkiemu materiałowi. Szkła hartowane i folie Samsung A32 nie przekraczają grubości 0,4 mm. Powłoka cechuje się tak niskim poziomem chropowatości, że mikropyłki kurzu nie są w stanie na niej osiąść. Zaletą tych produktów jest również ich pełna przeźroczystość. Pozostawiają fabryczną widoczność ekranu, nie wpływając na nasycenie i kontrast barw. To cechy pozornie podstawowe, jednak jeżeli kupisz szkło lub folię Galaxy A32 w niesprawdzonym miejscu, możesz się z nimi pożegnać. Grube i nietransparentne szkła, to akcesoria, na jakie możesz się natknąć, kupując nieoryginalne akcesoria. 

Każde ze szkieł i folii ochronnych to produkty odpowiednie do etui Samsung A32, chroniącego całą powierzchnię telefonu.

Czemu szkło hartowane Galaxy A32 jest tak wytrzymałe?

Wyjątkowa trwałość szkieł ochronnych Samsung A32 to nie przypadek. Wiele prób technologicznych wyłoniło najlepiej wpływający na własności szkła proces - hartowanie. To dzięki takiej procedurze produkcyjnej szkło utrudnia stłuczenie lub porysowanie ekranu Samsunga Galaxy A32. Samo hartowanie to proces poddania szkła skrajnym temperaturom zwiększającym jego wytrzymałość nawet 3-krotnie. Wiele szkieł hartowanych Galaxy A32 dostępnych w Naszym sklepie zostało dodatkowo wzmocnionych powłoką Anti-Crash. Powoduje ona, że szkło hartowane Galaxy A32 jest odporne na zniszczenie. W przypadku stłuczenia rozpada się na kawałki o bezpiecznych kształtach. 
Poznaj całą ofertę 4GSM dla Samsunga! Kup szkło hartowane Galaxy A32!

    pixel