Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Samsung Galaxy A35 5G

( ilość produktów: 18 )

Oferowane w naszym sklepie szkła hartowane i folie do Samsung A71 5G to niezbędne akcesoria. Doskonale sprawdzą się podczas codziennego użytkowania smartfonu, gdyż znakomicie zabezpieczają wyświetlacz przed uszkodzeniem mechanicznym. Niestety rozbicie ekranu przez niefortunne wypuszczenie telefonu z ręki lub uderzenie o kant stołu może skończyć się kosztowną naprawą lub koniecznością wymiany na nowy egzemplarz, co nie zawsze jest opłacalną inwestycją. Właśnie dlatego warto się przed tym chronić za wszelką cenę i wykorzystać wszystkie możliwości. Jedną z nich są szkła hartowane i folie Samsung A71 5G, które pochodzą od renomowanych producentów, od lat specjalizujących się w produkcji tego rodzaju akcesoriów GSM. Zapewniają znakomitą i skuteczną ochronę, dzięki której na wyświetlaczu nie pojawiają się żadne rysy, które bez zastosowania szkła mogłyby powstać nawet przez drobne ziarenka piasku czy kontakt fizyczny z ostrymi przedmiotami. Do takich przedmiotów należą klucze czy monety, które często nosimy w kieszeni lub w torebce razem ze smartfonem. Wybierz już dziś jeden z modeli i zabezpiecz swój telefon najlepszej jakości akcesoriami, których zakup z pewnością szybko się zwróci. Dbanie o smartfon ma wiele zalet, gdyż nie tylko pozwala zachować estetyczny design telefonu, ale także umożliwia późniejszą odsprzedaż w dużo wyższej cenie. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie 4GSM.

Szkła hartowane i folie do Samsung A71 5G

Każde z prezentowanych szkieł hartowanych i foli do Samsunga Galaxy A71 5G wyróżnia się wieloma zaletami, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Przede wszystkim jest to tanie akcesorium znakomicie zabezpieczające wyświetlacz. Dodatkowo jest ono pokryte warstwą oleofobową, po której bez problemu można przesuwać palec i nadal komfortowo korzystać z telefonu w wygodny sposób. Co więcej, większość oferowanych szkieł hartowanych i folii do Samsunga Galaxy A71 5G charakteryzuje się twardością na poziomie 9H w 10-stopniowej skali Mohsa. Oznacza to, że jedynym materiałem, który jest w stanie zarysować ich powierzchnię jest ostrze diamentowe. Kontakt z drewnem, plastikiem czy metalem nie powoduje żadnych rys. Akcesoria tego rodzaju absorbują również siłę uderzenia podczas upadku z dużej wysokości, w całością ją pochłaniając, dzięki czemu w pierwszej kolejności pęka właśnie szkło ochronne, a nie wyświetlacz. Żeby kompleksowo chronić wszystkie elementy telefonu wybierz również etui Samsung A71 5G.

Szeroki wybór szkieł i folii do Samsung A71 5G

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór najwyższej jakości szkieł hartowanych i folii do Samsunga Galaxy A71 5G. Wszystkie łączy kilka cech. Przede wszystkim są łatwe i wygodne w aplikacji, a po ich odklejeniu na ekranie nie pozostają trudne do usunięcia resztki kleju. Ponadto pod powierzchnią szkieł i folii nie powstają nieestetyczne bąbelki powietrza. Istotną kwestią jest także fakt, że zastosowanie szkieł hartowanych do Samsunga Galaxy A71 5G nie ma wpływu na jakość wyświetlanego obrazu, a także nie zmienia kolorów, jasności czy kontrastu. Wszystkie szczegóły i kolory są takie same jak przed naklejeniem szkła. Dodatkowo poprawnie działają wszystkie funkcje dotykowe, co jest równie istotne w przypadku najnowocześniejszych smartfonów. Ważne jest także odpowiednie dopasowanie szkła hartowanego do Samsunga Galaxy A71 5G. Prezentowane modele są idealne docięte, dlatego też znakomicie odzwierciedlają kształt telefonu oraz wszystkie jego krzywizny i nietypowe elementy konstrukcyjne.

    pixel