Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Samsung Galaxy A40

( ilość produktów: 5 )

Nowoczesne smartfony są przeważnie wyposażone w duże i czytelne wyświetlacze, które ułatwiają korzystanie z telefonu, wprowadzanie danych, odczytywanie informacji czy oglądanie filmów. Niestety duże wyświetlacze są także podatne na wiele uszkodzeń, takich jak ich zarysowanie lub stłuczenie, co w efekcie prowadzi do bardzo kosztownej wymiany tego elementu na nowy. W Samsungu Galaxy A40 producent zastosował duży wyświetlacz o przekątnej 5,9″, który wyświetla obraz w rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli i zagęszczeniu pikseli 437 ppi. To jeden z najlepszych paneli na rynku, który wyróżnia się spośród innych także dużym nasyceniem kolorów oraz głęboką czernią dzięki technologii Super AMOLED. Producent zastosował szkło Gorilla Glass, które jednak nie chroni przed pojawieniem się zarysowań w stu procentach. Najlepszym wyborem do ochrony wyświetlacza są szkła hartowane i folie Samsung A40. Są to mocne, trwałe i bezpieczne powierzchnie, a przy tym chronią wyświetlacz nie tylko przed delikatnymi i płytkimi zarysowaniami, lecz także przed znacznie głębszymi, a także przed stłuczeniem. Co więcej, szkła hartowane i folie do Samsung A40 są także korzystnie wycenione, dlatego ich zakup z pewnością bardzo szybko się zwróci. W stosunku do kosztu zakupu nowego wyświetlacza cena szkieł i folii Galaxy A40 jest bardzo niska.

Szkła hartowane i folie ochronne do Samsung A40

Szkła hartowane i folie ochronne do Samsung A40 cechują się wieloma niezwykle istotnymi zaletami, które sprawiają, że dla wielu właścicieli nowoczesnych telefonów stanowią one pierwszy zakup, tuż po nabyciu nowego smartfonu. Szkła charakteryzują się twardością na poziomie 9H w 10-stopniowej skali Mohsa. Co to oznacza? Że jedynym materiałem zdolnym do jego zarysowania jest ostrze diamentowe oraz inne, lecz jedynie przy wystarczająco dużym nacisku. Tak duża twardość sprawia, że szkła hartowane do Samsung A40 są odporne na zarysowania wskutek kontaktu z kluczami czy bilonem, dzięki czemu zabezpiecza telefon także podczas noszenia go w kieszeni. Co więcej, szkła i folie zapewniają także zabezpieczenie wyświetlacza przed jego stłuczeniem. Są na tyle twarde, że po uderzeniu np. o podłogę czy wystający rant stołu, nie przekazują energii kinetycznej wprost na wyświetlacz telefonu. Dzięki temu zabezpieczysz front telefonu i sam wyświetlacz nie tylko przed zarysowaniami, lecz także przed całkowitym uszkodzeniem. To ogromna zaleta dla osób, które sprzedają swój telefon, chcąc kupić nowy, lub gdy oddają go komuś bliskiemu z rodziny. Pamiętaj, że do pełnego zabezpieczenia telefonu niezbędne jest etui Samsung A40, chroniący także tylną powierzchnię obudowy.

Szkła i folie do Samsung Galaxy A40

Innych i zalet szkieł i folii do Samsung Galaxy A40 jest wiele i warto przed zakupem poznać je wszystkie. Bardzo istotna jest warstwa kleju znajdująca się na spodniej stronie szkła. Klej jest delikatny i w pełni bezpieczny dla wyświetlacza, dzięki czemu nie wchodzi z nim w reakcję ani nie pozostawia na nim żadnych śladów po odklejeniu. Co więcej – szkła i folie bardzo łatwo się nakleja. Dzięki temu, że są w pełni sztywne i precyzyjnie wykonane, do ich naklejenia wystarczą minimalne zdolności manualne. Wystarczy dokładnie oczyścić wyświetlacz z zabrudzeń, tłuszczu oraz odcisków palców, po czym oderwać warstwę zabezpieczającą ze szkła hartowanego do Galaxy A40 i nakleić szkło bezpośrednio na wyświetlacz, zwracając dużą uwagę na równe umiejscowienie. Warto ten proces wykonać w łazience po kąpieli. Para wodna sprowadzi kurz na podłogę, dzięki czemu nie osiądzie on na powierzchni ekranu przed naklejeniem szkła lub folii. Zamów już dziś w sklepie 4GSM!

    pixel