Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Samsung Galaxy A41

( ilość produktów: 7 )

Współcześnie produkowane telefony są niestety także coraz droższe w naprawie, a najkosztowniejszą częścią każdego z nich jest wyświetlacz, który w przypadku modelu A41 firmy Samsung ma aż 6,1″ przekątnej. Jego uszkodzenie może wiązać się z ogromnymi kosztami wymiany, które mogą wynosić nawet połowę wartości całego urządzenia. Aby chronić ekran przed zarysowaniami oraz stłuczeniem, zamów już dziś swoje nowe szkła hartowane i folie Samsung A41 w korzystnej cenie w naszym sklepie 4GSM. Szkła i folie skutecznie zabezpieczą front telefonu przed podstawowymi uszkodzeniami, a także zachowają nieskazitelny wygląd telefonu na znacznie dłużej, gdyż po odklejeniu wyświetlacz będzie wyglądał dokładnie tak, jak w dniu naklejenia szkła. Instalacja tego akcesorium jest prosta i szybka, dlatego poradzi sobie z nią większość osób z minimalnymi zdolnościami manualnymi. Wśród dostępnych szkieł i folii do Samsunga Galaxy A41 znajdziesz tylko wyselekcjonowane modele znanych producentów najwyższej jakości akcesoriów GSM w najniższej cenie na rynku. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania – koniecznie zadaj je nam jeszcze dziś. Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości i udzielimy szczegółowych informacji na temat wszystkich produktów dostępnych w sklepie 4GSM. Co więcej, gwarantujemy także szybką wysyłkę oraz bezpieczne pakowanie. Zamów już dziś!

Dlaczego szkła hartowane i folie Samsung A41 są najlepszym sposobem na zabezpieczenie ekranu?

Podstawową zaletą szkieł hartowanych i folii do Samsunga A41 jest jego twardość, która wynosi aż 9H w 10-stopniowej skali Mohsa, co oznacza ochronę wyświetlacza praktycznie przed każdym rodzajem uszkodzeń mechanicznych. Szkła i folie skutecznie zabezpieczają ekran przed głębszymi oraz płytkimi zarysowaniami, a nawet przed stłuczeniem. Są sztywne i doskonale absorbuje energię kinetyczną powstałą wskutek uderzenia frontem smartfonu np. o kant stołu. Warto tu podkreślić także fakt, iż szkła hartowane i folie do Samsunga A41 nie pozostawiają śladów na powierzchni ekranu po odklejeniu, a także w żaden sposób nie wpływają na szczegółowość wyświetlanego obrazu ani na jego kolorystykę. Szkła i folie są jednymi z najważniejszych dodatków dla każdego właściciela nowoczesnego smartfonu, gdyż pozwalają na zachowanie jego estetyki aż do czasu sprzedaży lub wymiany szkła na nowe. Bez względu na zastosowane akcesorium ochronne, wybierz etui Samsung A41.

Precyzyjne dopasowane szkła i folii do Samsung A41

Każde szkło hartowane i folia do Samsunga A41 jest znakomicie wykonana i perfekcyjnie dopasowane do tego modelu telefonu, a rogi oraz krawędzie są zaokrąglone i pozbawione ostrych zakończeń, co wpływa na komfort użytkowania. Co więcej, szkło bardzo łatwo się nakleja. Klej znajdujący się pod spodem jest w pełni bezpieczny dla wyświetlacza i nie pozostawia na nim żadnych trwałych śladów, a przy tym jest całkowicie przezroczysty i niewidoczny. Aby nakleić szkło hartowane lub folię do Samsunga Galaxy A41, należy oczyścić front telefonu z wszelkich zanieczyszczeń, które mogą utrudnić aplikację. Skup się na takich zabrudzeniach jak kurz, włosy czy odciski palców lub tłuste plamy. Samo naklejanie warto wykonywać w pomieszczeniach, w których nie znajduje się zbyt wiele kurzu, i tam, gdzie nie mają dostępu zwierzęta domowe. Doskonałym wyborem mogą być łazienki, szczególnie po dłuższej kąpieli, gdyż skraplająca się para wodna skutecznie usunie z powietrza wszelkie lotne zanieczyszczenia i ułatwi aplikację. W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń lub napisz do nas jeszcze dziś. Z chęcią na nie odpowiemy.

    pixel