Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Samsung Galaxy A42 5G

( ilość produktów: 12 )

Szkła hartowane i folie Samsung A42 ochroni ekran Twojego smartfonu. Zabezpieczają przed skutkami nieprzewidzianych wypadków. Są wytrzymałe i pozostają bez wpływu na funkcje telefonu. Wysoka odporność szkieł wynika z poddania go procesowi hartowania. Dzięki temu szkła hartowane i folie Samsung A42 5G są trwałe i mało podatne na uszkodzenia. Niemal niewykonalnym jest zarysowanie szkła o wytrzymałości 9H. Możliwe jest to wyłącznie za pomocą ostrza diamentowego. Stosując szkła hartowane i folie Samsung A42 5G, utrzymasz swój telefon w czystości. Udowodnionym faktem jest to, że ekrany naszych telefonów oraz klawiatury komputerów to miejsca najbardziej zabrudzone. Niestety wyświetlacz to część telefonu, która bezpośrednio przylega do naszej twarzy podczas rozmowy. W trosce o swoje zdrowie warto zatem pomyśleć o zabezpieczeniu telefonu. Wiele szkieł hartowanych i folii Samsung A42 5G dostępnych w 4GSM zostało wzbogaconych o powłokę oleofobową. Jest ona na tyle gładka, że uniemożliwia osiadanie pyłków kurzu oraz pozostawianie odcisków palców. Przekonaj się sam, jak wysoce wytrzymałe są produkty! Kup szkło hartowane Galaxy A42 5G!

Jak naklejać szkła hartowane i folie Samsung A42 5G? Instrukcja montażu

Szkła hartowane i folie Samsung A42 montuje się w dość specyficznych warunkach. Ich naklejenie może sprawić niewielkie problemy osobie, która nigdy tego nie robiła. Zatem jeżeli nie miałeś okazji robić tego wcześniej, zachęcamy Cię do poznania kilku wskazówek.
Zacznij od przygotowania pomieszczenia, w którym będzie odbywał się montaż szkła lub folii. Wybierz możliwie najmniej zakurzone miejsce. Może to zaskakujące, ale idealna przestrzeń do montażu szkieł lub folii Galaxy A42 5G to... łazienka. Jeżeli weźmiesz wcześniej kąpiel, możesz być pewny, że naklejenie szkła lub folii przebiegnie pomyślnie. Para wodna powstała wskutek ogrzania pomieszczenia, dokładnie pochłonie unoszące się w powietrzu pyłki i kurz. 

Szkła hartowane i folie Samsung A42 - przygotowanie ekranu do montażu

Upewnij się, że ekran Samsung A42 jest czysty. Nawet jeżeli wydaje Ci się, że jest w idealnym stanie, skorzystaj z narzędzi do czyszczenia ekranu. Szkła hartowane i folie Samsung A42 zawierają w zestawie ściereczki ułatwiające pozbycie się tłustych śladów oraz pyłków kurzu, które nie zawsze jesteśmy w stanie dostrzec. Zatem dokładnie przecieramy ekran Samsunga mokrą i suchą tkaniną. Dopóki nie zamocujesz szkła, spróbuj nie wykonywać zbyt wielu energicznych ruchów, mogących podnieść kurz. Szkła hartowane i folie Samsung A42 wymagają niemal chirurgicznej czystości.

Przyklejanie szkieł i folii Samsung Galaxy A42 5G

Po dokładnym oczyszczeniu ekranu Samsunga czas na fazę końcową. Szkła i folie Samsung A42 5G otoczone są ochronnymi foliami. Zacznij od części, która będzie przylegała do telefonu. Odklej niewielką część folii i dopasuj szkło do ekranu Samsunga Galaxy A42. Wybierz aparat lub głośnik jako punkt orientacyjny. Będziesz miał pewność, że szkło lub folia nie będzie Ci utrudniała codziennego użytkowania smartfonu. Stopniowo zbliżaj szkło do powierzchni ekranu, cały czas kontrolując jego ułożenie. Pamiętaj, że ważna jest precyzja Twoich ruchów, jeżeli chcesz uniknąć pęcherzyków powietrza. Istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że takowe powstaną. Jeżeli ułożyłeś już szkła hartowane i folie Samsung A42 5G na płaszczyźnie ekranu, dociśnij je, układając palec na środku. Pęcherzyki zaczną znikać poza krawędzie ekranu. Tych, których nie udało Ci się pozbyć, wypchnij, sunąć po powierzchni szkła np. kartą kredytową lub innym twardym dokumentem. Dla pełnej ochrony całego telefonu, użyj także etui Samsung A42 5G. 

    pixel