Wyszukaj po ID produktu

Szkła Hartowane Samsung Galaxy A50

( ilość produktów: 10 )

Jeśli jesteś właścicielem A50, z pewnością chcesz, by służył Ci jak najdłużej. Aby mieć pewność, że Twoje urządzenie będzie zabezpieczone przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami, warto zainwestować w odpowiednią ochronę. W sklepie 4GSM znajdziesz wysokiej jakości szkła hartowane i folie Samsung A50. Dzięki nim zapomnisz o koszmarze zbitej szybki i nieestetycznych zarysowaniach. Dodatkowa warstwa chroniąca ekran pozwoli Ci na ciągłe korzystanie z telefonu bez strachu o możliwe uszkodzenia.

Szkła hartowane i folie Samsung A50

Odpowiednio dobrane szkła i folie sprawią, że Twój telefon nie tylko będzie odporny na wszelkiego rodzaju zarysowania, ale również oszczędzi Ci dodatkowych kosztów związanych na przykład z wymianą szybki ekranu. Oferowane przez nas szkła hartowane i folie do Samsung A50 to najlepszy wybór dla Twojego urządzenia. Cienki, lecz wyjątkowo trwały materiał wykazuje dużo większą odporność niż stal hartowana. Przezroczysta faktura nie tylko nie pogarsza jakości wyświetlania, ale nawet wzmacnia efekty obrazu. Co więcej, szkła i folie do Samsung A50 są wyjątkowo łatwe do instalacji. Ich bezpęcherzykowa formuła sprawia, że każdy może je założyć samodzielnie. Od teraz nie będziesz musiał martwić się o ekran swojego urządzania, wrzucając go do torby, ponieważ nawet ostre przedmioty takie jak klucze, nie są w stanie spowodować żadnego uszczerbku. Wiemy, że telefon to nie tylko wielofunkcyjne urządzenie, z którego korzystamy każdego dnia, ale często również narzędzie pracy. W związku z tym wymaga szczególnej ochrony. Nierzadko tak popularna usterka, jak zbity ekran staje się źródłem wielu późniejszych problemów z urządzeniem. Dlatego tak ważna jest odpowiednia ochrona, która pozwoli Ci uniknąć niebezpiecznych i długotrwałych uszkodzeń.

Cechy produktu - szkła hartowane i folie Samsung A50

Zasadniczą cechą szkieł hartowanych i folii jest ich ogromna wytrzymałość, która w żaden sposób nie wpływa na design urządzenia. Zaokrąglone rogi sprawiają, że dodatkowa warstwa jest praktycznie niezauważalna. Po założeniu szkło lub folia idealnie komponuje się z wyświetlaczem, nie pogarszając jakości obrazu. Jeśli chodzi o telefon Samsung Galaxy A50, szkła hartowane lub folie to obowiązkowy zakup. Wysokiej jakości telefon o świetnych podzespołach zdecydowanie zasługuje na odpowiednią ochronę. Dodatkowa warstwa szkła to również świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie czystość ekranu. Specjalna struktura sprawia, że jest ono zdecydowanie bardziej odporne na wszelkiego rodzaju smugi czy zabrudzenia. Dzięki niemu codzienne korzystanie z telefonu będzie nie tylko przyjemniejsze, ale również bezpieczniejsze. Bez względu na to, który rodzaj ochrony wybierzesz, pamięta o etui Samsung A50, aby zapewnić całkowite zabezpieczenie, także dla innych elementów, poza wyświetlaczem.

    pixel