Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Samsung Galaxy A50s

( ilość produktów: 5 )

Współcześnie produkowane telefony są wyposażone w duże wyświetlacze, które są narażone na wiele uszkodzeń, takich jak ich stłuczenie lub zarysowanie. Warto je chronić, gdyż tego typu awarie należą do bardzo drogich – koszt wymiany uszkodzonego ekranu może wynosić nawet połowę wartości całego smartfonu. Do ochrony tego elementu służy między innymi szkła hartowane i folie do Samsung A50S. W naszym sklepie 4GSM znajdziesz najlepsze rozwiązania przeznaczone do tego modelu telefonu. Wszystkie pochodzą od najlepszych producentów akcesoriów GSM, są objęte gwarancją i spełniają wszelkie wymogi stawiane przez wymagających klientów, są także wyprodukowane z bezpiecznych materiałów. Dlatego zamów już dziś szkła hartowane lub folie do Samsunga A50S w korzystnej cenie. Gwarantujemy szybką dostawę, stuprocentową oryginalność wszystkich produktów, a także bezpieczne pakowanie. Wszystkie propozycje są precyzyjnie opisane na poszczególnych podstronach, z przyjemnością pomożemy również w wyborze. Aby się z nami skontaktować – zadzwoń lub napisz jeszcze dziś. Zapewniamy szybką i rzeczową odpowiedź oraz przyjazne podejście.

Folie ochronne Samsung A50s a szkła hartowane

Folie ochronne to pierwowzory szkieł hartowanych i zarazem ich alternatywy, cieszące się podobną popularnością. Folie ochronne do Samsung A50s to cieńsze powierzchnie niż szkła. Mają niższy poziom twardości, ale są bardziej elastyczne i dopasowują się do kształtu każdego wyświetlacza. Ponadto wile folii ma właściwości samoregeneracyjne, mogą samoczynnie usunąć niewielkie zarysowania i uszkodzenia. Szkła hartowane do Samsunga A50S są nieco inne. Są sztywniejsze i osiągają najwyższy poziom trwałości 9H, a klej nigdy nie pozostawia na ekranie żadnych śladów po odklejeniu. Bez względu na zastosowaną ochroną ekranu, użyj etui Samsung A50s.

Szkła hartowane do Galaxy A50S

Szkła hartowane do Samsunga A50S charakteryzują się najlepszymi właściwościami ochronnymi spośród wszelkich innych rozwiązań. Cechują się twardością na poziomie 9H w 10-stopniowej skali Mohsa, tym samym mogą być zarysowane jedynie przez twardszy materiał w postaci diamentu oraz kwarcu, czyli niewielkich ziarenek piasku, które również znajdują się w naszych kieszeniach. Szkła A50s skutecznie zabezpieczają ekran przed głębokimi oraz płytkimi zarysowaniami, a także przed rozbiciem. Są bardzo sztywne i twarde, dzięki czemu absorbują całą energię powstałą wskutek uderzenia frontem telefonu np. o kant stołu, a powstałej w ten sposób energii nie przekazuje dalej na wyświetlacz. Oznacza to, iż szkła hartowane do Samsunga Galaxy A50S chronią cały front telefonu przed awariami, które spotkać mogą każdego użytkownika telefonu.

Skuteczna ochrona ekranu A50S - folie i szkła

Szkła i folie do Samsunga A50S są precyzyjnie wykonane i perfekcyjnie pasują do tego modelu telefonu, dlatego jego założenie nie powoduje żadnych kłopotów. Do naklejenia wystarczy dokładne przetarcie wyświetlacza i usunięcie odcisków palców, śladów tłuszczu oraz innych zabrudzeń. Aby zminimalizować ryzyko pojawienia się kurzu pod szkłem hartowanym lub folią, dokonaj jego naklejenia np. w łazience po kąpieli. Wówczas para wodna skuteczne usunie włosy oraz kurz. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

    pixel