Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane dla Samsung Galaxy A51

( ilość produktów: 17 )

W smartfonie Samsung Galaxy A51 producent zastosował jeden z największych ekranów w tej klasie o przekątnej wynoszącej aż 6,5″. Zestawiając tak duże wymiary zewnętrzne z rozdzielczością Full HD 1080 x 2400 pikseli, otrzymujemy wyświetlacz, na którym doskonale widać wszelkie szczegóły, tym samym warto go chronić przed najczęstszymi uszkodzeniami oraz awariami. Szkła hartowane i folie do Samsunga A51 służą właśnie do tego celu i gwarantują najwyższy poziom zabezpieczenia ekranu przed zarysowaniami, stłuczeniami czy obiciem, a przy tym zupełnie nie wpływają na jakość wyświetlanego obrazu, jego kolorystykę czy jasność. Są dostępne w naszym sklepie w bardzo korzystnej cenie, dlatego też warto zamówić od razu kilka sztuk na wymianę, która jest prosta, szybka i w pełni bezpieczna dla ekranu. Stłuczenie ekranu lub jego trwałe uszkodzenie wiąże się z bardzo dużymi wydatkami oraz z długim oczekiwaniem – wyświetlacze są rzadko dostępne, a przy tym także bardzo kosztowne, przez co niektórzy decydują się na użytkowanie telefonu ze zniszczonym, porysowanym lub całkowicie uszkodzonym wyświetlaczem. Z drugiej strony jednak wielu użytkowników współczesnych smartfonów kupuje szkła hartowane lub folie ochronne jeszcze przed otrzymaniem własnego telefonu, wcześniej niż etui. Warto ich naśladować i chronić swój telefon przed utratą wartości. Zapraszamy do zakupu szkieł hartowanych i folii do Samsunga Galaxy A51 w niskiej cenie. Gwarantujemy szybką dostawę, przyjazną atmosferę oraz bezpieczną transakcję.

Szkła hartowane i folie do Samsung A51

Szkła hartowane i folie do Samsunga A51 mają kilka cech, dzięki którym są bardzo popularne wśród właścicieli nowoczesnych i kosztownych telefonów. Szkła odznaczają się twardością 9H w 10-stopniowej skali Mohsa, tym samym jedynym materiałem zdolnym do pozostawienia zarysowań na jego powierzchni jest ostrze diamentowe oraz inne materiały, ale przy bardzo dużej sile nacisku. Oznacza to, iż front telefonu po założeniu szkła lub folii na Samsunga A51 jest zabezpieczony przed zarysowaniami, powstałymi wskutek noszenia smartfonu w kieszeni z kluczami, monetami czy narzędziami. To jednak nie wszystkie zalety szkieł i folii. Szkła A51 są także bardzo sztywne i twarde, dzięki czemu chronią wyświetlacz również przed stłuczeniem. Pochłaniają praktycznie całą energię powstającą podczas uderzenia frontem telefonu o narożnik stołu lub podłogę i nie przekazuje jej dalej, dzięki czemu zmniejsza ryzyko stłuczenia wyświetlacza. To ogromna zaleta dla osób, które często upuszczają swój telefon na twardą powierzchnię, lub użytkowników pracujących w trudnych warunkach, np. w magazynach czy na budowach. Co ważne, szkła hartowane i folie do Samsunga A51 nie zmieniają sposobu korzystania z tego telefonu. Są śliskie i mają powłokę ułatwiającą przesuwanie palcem po jego powierzchni.

Szkła i folie do Samsung A51 dostępne w sklepie 4GSM

Szkła i folie Samsung A51 bardzo łatwo nakleja się na front telefonu. Są twarde i sztywne, co zdecydowanie ułatwia proces montażu. Sam klej jest obojętny dla powierzchni wyświetlacza i nie pozostawia na nim żadnych śladów. Ponadto szkła hartowane i folie do Samsung A51 są także precyzyjnie wykonane. Każdy szczegół ich konstrukcji, np. frezowane krawędzie czy otwory lub wycięcia, są dopracowane w najmniejszych szczegółach, co również nie jest bez znaczenia dla estetów. Zamów już dziś swoje nowe szkła hartowane i folie ochronne w sklepie 4GSM! A dla pełnej ochrony obudowy telefonu dopasuj do ochrony ekranu etui Samsung A51 i ciesz się całkowitą sprawnością urządzenia.

    pixel