Wyszukaj po ID produktu

Szkła Hartowane Samsung Galaxy A52

( ilość produktów: 19 )

Witaj w sklepie 4GSM! Mamy dla Ciebie pełen pakiet akcesoriów ochronnych. Polecamy szkła hartowane i folie Samsung A52. W pełni zabezpiecza ekran smartfonu. Gwarantują ochronę przed skutkami upadków, zabrudzeniami i zarysowaniami. Idealnie przylegają i nie wpływają na funkcje dotykowe. Szkła hartowane i folie Samsung A52 Glass Edge pozostaje bez wpływu na widoczność ekranu oraz nasycenie barw. Nie zniekształcają obrazu. Dzięki niezwykle cienkiej płaszczyźnie jest niemal niezauważalne. W codziennym użytkowaniu łatwo o nim zapomnisz, ponieważ jest w pełni przeźroczyste.
Szkła hartowane Samsung A52 świetnie sprawdzają się w większości modeli telefonów Samsung. Zabezpieczają ekran przed stłuczeniem lub uszkodzeniem. Umożliwiają utrzymywanie wyświetlacza w czystości przez długi czas. Cechę tę zawdzięcza wysoce gładkiej powłoce. Uniemożliwiają pozostawienie odcisków palców czy osiadanie pyłków kurzu. Przekonaj się sam jak wytrzymałe i funkcjonalne są szkła hartowane i folie Galaxy A52 dostępne w 4GSM!

Które szkła hartowane i folie Samsung A52 wybrać w sklepie 4GSM?

Wybór szkła hartowanego i folii Samsung Galaxy A52 to prosta sprawa. Musisz tylko pamiętać o kilku warunkach:

✅ znajdź sprawdzony sklep GSM,

✅ zweryfikuj wytrzymałość szkła,

✅ sprawdź grubość szkła hartowanego Galaxy A52,

✅ upewnij się, że akcesorium jest przeznaczone do modelu Twojego smartfonu.

Skoro trafiłeś do sklepu 4GSM, to pierwszy punkt masz już za sobą. Dowiedz się jak określić wytrzymałość szkła i pozostałe istotne parametry.

Jakie szkła hartowane i folie Samsung A52 wybrać?

Najistotniejszą kwestią przy wyborze szkieł hartowanych i folii Samsung A52 jest odporność na uszkodzenia. Tę właściwość określa 10-stopniowa skala. A w 4GSM znajdziesz szkła hartowane i folie Samsung A52 Glass Edge o wytrzymałości nawet 9H! Zarówno tę informację, jak i wiedzę o grubości szkła znajdziesz w opisie produktu. To ważne, ponieważ wpływa na poziom ochrony oraz funkcje ekranu. Zatem musisz zwrócić uwagę, czy szkło hartowane Galaxy A52 nie jest zbyt grube. Te powyżej 0,4 mm mogą okazać się mało funkcjonalne. Wpływając na czułość dotyku, zmniejszają komfort użytkowania smartfonu. Bardziej smukłe szkła mogą natomiast okazać się niewystarczająco wytrzymałe. Podsumowując, wybierając szkło hartowane Galaxy A52, skonfrontuj poziom wytrzymałości z grubością tego akcesorium.

Satysfakcjonujący zakup - szkła i folie Samsung A52 - tylko w 4GSM

Znasz to uczucie, kiedy wyczekujesz na przesyłkę. Zjawia się kurier i okazuje się, że produkt, który kupiłeś, idealnie pasuje do Twojego Samsunga Galaxy A52? Etui, szkła hartowane, folie Samsung A52 czy inne akcesorium w stu procentach spełnia Twoje oczekiwania. Tak właśnie wyglądają zakupy w 4GSM. W pełni satysfakcjonujące. Gwarantujemy, że zakupione w Naszym sklepie szkło hartowane Galaxy A52 świetnie zabezpieczy ekran Twojego smartfonu. A może potrzebujesz kompleksowej ochrony i chcesz mieć pewność, że w razie upadku zarówno ekran, jak i pozostałe części telefonu pozostaną sprawne? Wyposaż swój Samsung w Etui Samsung Galaxy A52. Oszczędzaj, nie płacąc dwa razy za przesyłkę!

    pixel