Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane Samsung Galaxy A72

( ilość produktów: 14 )

Zabezpieczenie ekranu smartfonu to konieczność, jeżeli chcesz uniknąć jego zniszczenia. To jedna z najważniejszych części telefonu. Bez wyświetlacza obsługiwanie Samsung Galaxy A72 jest niemożliwe. Naprawy ekranu to niestety mało opłacalny interes, ponieważ niejednokrotnie koszty stanowią połowę wartości sprzętu. Żeby ich uniknąć, warto kupić szkła hartowane lub folie Galaxy A72. Zabezpiecza przed uszkodzeniem wyświetlacza i stłuczeniem szybki. Uniemożliwia zarysowanie i zabrudzenie ekranu. Szkła hartowane i folie Samsung A72 ułatwiają utrzymać ekran w czystości. Uniemożliwiają pozostawianie odcisków palców. Jego podstawową właściwością i zaletą jest wysoka wytrzymałość. Odporność na upadki i wstrząsy. Takie nieprzewidziane sytuacje zdarzają się każdemu z nas. Nie raz i nie dwa pewnie upuściłeś smartfon lub wysunął Ci się z kieszeni. Z reguły skutki takich wydarzeń pozostawiają telefon w opłakanym stanie. Nie narażaj się na wizyty w serwisie i kosztowne naprawy! Zabezpiecz ekran Twojego Samsunga! Kup szkło hartowane lub folię ochronną Galaxy A72 w 4GSM!

Sposoby ochrony ekranu Samsung - szkła hartowane i folie do Samsung A72

Istnieje kilka możliwości zabezpieczenia ekranu smartfonu. Najczęściej możemy znaleźć szkła hartowane, folie ochronne, szkła hybrydowe lub folie szklane. Każde z tych akcesoriów to inny sposób na ochronę Samsung Galaxy A72 4G. Warto dowiedzieć się czym się różnią. 

  1. Szkła hartowane Galaxy A72 - wykonane z trwałego i mało elastycznego tworzywa. Grubość waha się między 0,4 a 0,12 mm. Szkło hartowane Galaxy A72 wysokiej jakości nie wpływa na czułość funkcji dotykowych Samsunga. Jest w pełni przeźroczyste. Odpowiednio naklejone jest niemal niewidoczne.
  2. Folie ochronna Galaxy A72 4G - ze względu na wysoką elastyczność, strukturą przypomina folię. Podobnie jak szkło hartowane Galaxy A72 jego grubość uzależniona jest od oryginalności produktu. Kopie znanych marek mogą utrudniać swobodne korzystanie ze smartfonu, utrudniając funkcje dotykowe. 
  3. Szkła hybrydowe - jest połączeniem folii ochronnej i szkła hartowanego. To elastyczne tworzywo, które poziomem wytrzymałości zbliżone jest do szkła hartowanego Samsung Galaxy A72 4G.
  4. Folie szklane - to produkt wykonany z dwóch warstw. Jedną stanowi odporne na stłuczenia szkło. Druga powłoka to folia ściśle przylegająca do twardej szklanej części. Uniemożliwia rozsypanie się kawałków szkła w przypadku stłuczenia.

Co wybrać? Szkło hartowane Galaxy A72 kontra folia ochronna

Każde z rozwiązań ma swoich zwolenników. Fani folii do A72 ochronnej podkreślają użyteczność jej giętkiej postaci. Taka elastyczność ułatwia montaż i często jest tańszym rozwiązaniem niż szkło hartowane Galaxy A72. Czy to znaczy, że gorszym? I tak, i nie. Folia nie gwarantuje aż tak wysokiego poziomu wytrzymałości, dlatego jej cena jest niższa. Jeżeli nie wymagasz silnego zabezpieczenia ekranu, folia ochronna będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Jeżeli natomiast potrzebujesz, aby ekran Twojego Samsunga pozostał nienaruszony przez długi czas - wybierz szkło hartowane Galaxy A72. Zachęcamy do poznania szczegółowych opisów produktów zapewniających bezpieczeństwo ekranu Samsung Galaxy A72 4G. Żeby chronić telefon w pełni, pamiętaj o kupieniu etui Samsung A72, kompatybilnego z naszymi szkłami i foliami na ekran.

    pixel