Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Samsung Galaxy A80

( ilość produktów: 3 )

W sklepie 4GSM znajdziesz praktycznie wszystkie akcesoria GSM dostępne na rynku, w tym także szkła hartowane i folie Samsung A80. Oferujemy modele przeróżnych producentów znanych na całym świecie z bardzo wysokiej jakości swoich wyrobów oraz korzystnych cen i perfekcyjnego dopasowania do danego modelu telefonu. Wszystkie produkty są precyzyjnie opisane na dedykowanych podstronach, a w opisach znajduje się wiele praktycznych informacji, z których z pewnością skorzysta każdy kupujący. Zachęcamy do zakupu szkieł hartowanych do Samsunga Galaxy A80 szczególnie dlatego, że ten model telefonu jest wyposażony w jeden z największych ekranów w tej klasie. Panel o przekątnej aż 6,7″ i rozdzielczości Full HD 2400 x 1080 pikseli gwarantuje niezapomniane wrażenia podczas oglądania filmów czy zdjęć, a nawet czytania tekstu, dzięki zagęszczeniu pikseli 393 ppi. Z tego też względu jest także najkosztowniejszym elementem całego telefonu i warto go chronić wszelkimi siłami. Szkła hartowane Samsung A80 sprawdzą się w tym celu doskonale. Są sztywne, twarde i odporne na większość uszkodzeń, a przy tym także dostępne w naszym sklepie w korzystnej cenie. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania – zadaj je nam jeszcze dziś, dzwoniąc na podany numer telefonu lub pisząc do nas wiadomość e-mail. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości, zapewnimy także przyjazną atmosferę.

Szkła hartowane i folie ochronne do Samsung A80

Szkła hartowane i folie do Samsung A80 charakteryzują się twardością na poziomie 9H w 10-stopniowej skali Mohsa, a jedynym materiałem zdolnym do jego zarysowania jest diament. Oczywiście przy odpowiednio dużej sile nacisku mogą to być także inne przedmioty, jest to jednak nieuniknione. Dzięki temu szkło i folia doskonale chronią cały front telefonu między innymi przed głębokimi i płytkimi zarysowaniami wskutek kontaktu z kluczami czy bilonem. To jednak nie wszystkie jego zalety. Bardzo istotne dla większości użytkowników telefonów będzie z pewnością także to, że szkło hartowane i folie do Samsunga Galaxy A80 są na tyle twarde i sztywne, że chronią wyświetlacz również przed stłuczeniem lub pojawieniem się na nim pęknięć.

Absorbuje praktycznie całą energię powstałą wskutek uderzenia smartfonem o podłogę czy o kant stołu i nie przekazuje jej dalej, dzięki czemu panel wyświetlacza jest praktycznie w stu procentach bezpieczny w każdej sytuacji. Wielu właścicieli Samsunga Galaxy A80 planuje go sprzedać po kilku latach użytkowania w celu zakupu nowszego modelu. Szkła hartowane i folie po odklejeniu pozostawiają ekran w stanie dokładnie takim samym jak przed naklejeniem, wskutek czego uzyskasz podczas sprzedaży znacznie wyższą kwotę, którą będziesz mógł przeznaczyć na zakup nowego, wymarzonego modelu. Żeby zapewnić pełną ochronę swojego telefonu wybierz też odpowiednie etui Samsung A80, które zabezpieczy rewers telefonu i będzie kompatybilne ze szkłem lub folią ochronną.

Zamów już dziś szkła i folie Samsung Galaxy A80 w sklepie 4GSM!

Szkła hartowane i folie do Samsunga Galaxy A80 mają wiele innych zalet, które warto poznać jeszcze przed jego zakupem. Istotne jest między innymi to, że bardzo łatwo się je nakleja. Klej umieszczony na wewnętrznej części jest bezpieczny dla ekranu, a przy tym nie pozostawia na nim żadnych śladów po odklejeniu. Co więcej, klej i samo szkło zupełnie nie zmieniają jakości wyświetlanego obrazu. Folie nie wpływają na ostrość obrazu, wyświetlane kolory ani jasność, dzięki czemu jest praktycznie niewidoczne po naklejeniu. Ważne jest także to, że produkty te jest precyzyjnie dopasowane do wszystkich wycięć i wgłębień na froncie telefonu i ma wyfrezowane i zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu nie uwiera w dłonie podczas użytkowania smartfonu. Zamów już dziś swoje nowe szkło hartowane i folię do Samsunga Galaxy A80 w sklepie 4GSM jeszcze dziś!

    pixel