Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Samsung Galaxy A9 2018

( ilość produktów: 1 )

Szkło hartowane Galaxy A9 2018 Mocolo to profesjonalna osłona ekranu, dzięki której w razie upadku, pęknie jedynie szybka szła. Sprawia ono, że eksploatacja telefonu jest bezpieczna, a gdy sprzęt spadnie z wysokości, całkowita wymiana ekranu nie będzie konieczna. Posiadając smartfonu marki Samsung, nie musisz więc obawiać się kosztownych napraw, które są następstwem nieszczęśliwych upadków telefonu. Nasze szkło hartowane Galaxy A9 2018 to profesjonalna osłona, doceniana przez wszystkich użytkowników tego modelu.

Szkło hartowane Galaxy A9 2018 – przyszłość bezpieczeństwa

Smartfon po wypadnięciu z Twojej kieszeni lub zrzuceniu, np. przez dziecko ze stolika, już nigdy nie doświadczy nieestetycznej „pajęczyny” na ekranie. Zabezpieczy go szkło hartowane Samsung A9 2018, które przyjmuje siłę upadku na siebie i uderzenie uszkadza jedynie jego powłokę. Profesjonalne wykonanie takiej osłony sprawia, że po zamontowaniu go na telefon, ten wygląda elegancko, ponieważ cienkie szkło hartowane Samsung Galaxy A9 2018 nie rzuca się w oczy. Jeśli więc oczekujesz od tego zabezpieczenia nie tylko ochrony, ale i modnego designu, z pewnością się nie zawiedziesz.

Pełne szkło hartowane na Samsung Galaxy A9 2018 – ochrona dla wymagających

Każde pełne szkło hartowane na Samsung Galaxy A9 2018 w naszej ofercie jest projektowane z myślą o wymagających osobach. Wybierając je na swój telefon, zyskujesz pewność, że ten zawsze będzie bezpieczny. Bez względu na to, czy szkło zostanie zarysowane przez kluczyki, czy może upadnie na nie kawałek rozbitego szkła, smartfon nigdy nie ucierpi. Z uwagi na to, jakiej jakości jest szkło hartowane Samsung A9 2018 , na pewno dostrzeżesz, że nawet drobne ryski nie są na nim widoczne. Nie jest więc konieczna częsta wymiana osłonki ekranu.

Najlepsze szkło hartowane 3D na Samsung Galaxy A9 2018

Jeśli oczekujesz od szkła czegoś więcej, to np. nasze szkło hartowane 3D na Samsung Galaxy A9 2018 wyróżnia się kilkoma ważnymi cechami, dzięki którym jeszcze lepiej zabezpiecza telefon. Nie pozostają na nim odciski palców ani zabrudzenia powstałe w wyniku eksploatacji sprzętu. To gwarantuje bezawaryjne użytkowanie telefonu i jego niezawodną czułość na dotyk, mimo zabezpieczenia. Poza tym szkło hartowane 3D na Samsung Galaxy A9 2018 zostało wyprodukowane z Japońskiego szkła AGC Asahi Glass o odporności 9H i grubości 0,3 mm.

Kiedy więc chcesz, by Twój telefon był zawsze pod pełną ochroną, ale jednocześnie nie tracił z jej powodu na designie, wybierz nasze niezawodne i oryginalne cienkie szkło hartowane Samsung Galaxy A9 2018 o krawędziach 2,5 D. Mimo tego, że jest stosunkowo cienkie w porównaniu z podobnymi szkłami, nadal bezwarunkowo osłania smartfonu i zapewnia mu 100% ochronę przed rozbiciem ekranu w czasie upadku. Szkło hartowane Samsung Galaxy A9 2018 posiada nano powłokę, która czyni je odpornym na brud i kurz. Jeśli jednak nigdy wcześniej nie montowałeś tego typu dodatków na telefonie, nie musisz się obawiać. Dołączone do zestawu tasiemki do ściągania zabrudzeń, ułatwią Ci instalację ochrony, jaką stanowi pełne szkło hartowane na Samsung Galaxy A9 2018.

    pixel