Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Samsung Galaxy Note 20 Ultra

( ilość produktów: 6 )

Zapewnienie ochrony ekranu Samsunga Galaxy Note 20 Ultra to najważniejsza kwestia po jego zakupie. Każde uszkodzenie tego elementu smartfonu wiąże się z niemałymi wydatkami. Naprawa lub wymiana ekranu to koszt równy nawet połowie wartości smartfonu. Dlatego warto go zabezpieczyć. Najlepszą i sprawdzoną ochroną są szkła hartowane i folie Samsung Note 20 Ultra. To gwarancja wysokiej wytrzymałości sięgającej nawet 9H! Ochroni Twój smartfon, jeżeli go upuścisz lub wysunie się z kieszeni. Szkła hartowane i folie do Galaxy Note 20 Ultra zabezpieczają ekran Samsunga przed stłuczeniem i porysowaniem. Pozwolą utrzymać estetyczny wygląd i czystość wyświetlacza. Tę własność zawdzięcza wyjątkowo gładkiej powłoce oleofobowej, która dodatkowo chroni przez zostawieniem odcisków palców.
W sklepie 4GSM znajdziesz szeroki wybór akcesoriów ochronnych do Samsunga Galaxy. To szkło hartowane Galaxy Note 20 Ultra, folia ochronna, szkło hybrydowe oraz szkło zabezpieczające wysepkę aparatów. 

Szkła hartowane i folie Samsung Note 20 Ultra - HardGlass Max do Samsung

Istnieje wiele rodzajów szkieł hartowanych i folii ochronnych. Jedne oferują wysoką wytrzymałość, inne smukłą sylwetkę, inne elastyczność. Wybór najlepszego ze szkieł do Samsung Note 20 Ultra to na pozór banalna sprawa. Jednak zagłębiając się w zalety poszczególnych cech oraz ich wpływ na siebie możemy znaleźć pewne zależności. Zwróć uwagę, że bardzo ważnym aspektem przy wyborze szkła hartowanego Galaxy Note 20 Ultra jest jego grubość. Jego powierzchnia nie może być zbyt duża, ponieważ wpłynie na czułość funkcji dotykowych ekranu. Zbyt cienkie szkło hartowane Galaxy Note 20 Ultra może nie zapewnić wystarczającej ochrony, ponieważ będzie mniej wytrzymałe. Porównanie tych dwóch właściwości szkieł jest bardzo istotne. Chcemy, aby szkła hartowane lub folie Note 20 Ultra były i funkcjonalne, i odporne. Taki wybór w pełni ułatwi Ci zakup HardGlass Max do Samsung w Naszym sklepie. Każdorazowo sprawdzamy wytrzymałość akcesoriów oraz ich kompatybilność z danym modelem smartfonu.  Dla zapewnienia pełnej ochrony kup też etui Galaxy Note 20 Ultra i nie płać dwukrotnie za przesyłkę.

Hybrydowe szkła i folie ochronne Galaxy Note 20 Ultra

Coraz częściej występującym na rynku akcesorium do ochrony ekranu Samsunga Galaxy są hybrydowe szkła hartowane Galaxy Note 20 Ultra. Jak sama nazwa wskazuje to hybryda dwóch rozwiązań. Łączy w sobie cechy folii ochronnej. Ma elastyczną postać. Drugim elementem jest wytrzymałość. Pochodzi ona z właściwości szkła hartowanego. Aby uzyskać jak najwyższy poziom odporności szkła, zostaje ono poddane procesowi hartowania. To podgrzanie go do ponad 600 stopni Celsjusza, a następnie ochłodzenie do temperatury pokojowej. Taki zabieg powoduje, że szkło hartowane Galaxy Note 20 Ultra jest wysoce odporne. Nie straszne mu upadki i zarysowania. HardGlass Max do Samsung zapewnia ekranowi smartfonu pełną ochronę, a Tobie komfortowe użytkowanie. Przekonaj się sam o wytrzymałości akcesoriów ochronnych dostępnych w Naszym sklepie. Kup szkło hartowane Galaxy Note 20 Ultra!

    pixel