Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Samsung Galaxy Note 20

( ilość produktów: 9 )

Każdy ekran smartfonu, mimo zastosowanych w nich fabrycznie zabezpieczeń, nie gwarantuje ochrony. Tak jest również w przypadku Samsung Galaxy Note 20. Wyświetlacz nie jest niezniszczalny. Aby uniknąć zarysowania lub pęknięcia szybki kup szkła hartowane i folie Samsung Note 20. To akcesorium zapewnia zabezpieczenie całej powierzchni ekranu Samsunga Galaxy. Pozwala uniknąć skutków upadków. Chroni przed stłuczeniem szybki, a co za tym idzie, przed kosztownymi naprawami. Dzięki zastosowaniu najwyższych parametrów wytrzymałościowych jest odporne na zarysowanie niemal każdym narzędziem. Szkła hartowane i folie Note 20 o trwałości 9H to najwyższy na rynku poziom ochrony. Każde ze szkieł hartowanych dostępnych w 4GSM to sprawdzone produkty najwyższej jakości. Pochodzą od znanych marek jak Spigen, 3MK, Nillkin. W Naszym sklepie znajdziesz szkła hartowane i folie Galaxy Note 20 9H 3mk w atrakcyjnej cenie oraz z gwarancją oryginalności. Dla kompleksowej ochrony sprawdź także: szkło hartowane Galaxy Note 20 o zakrzywionych krawędziach oraz szkło zabezpieczające wysepkę aparatów. 

Szkła hartowane  i folie do Samsung Galaxy Note 20

Wybierając zabezpieczenie ekranu swojego smartfonu, trafisz na wiele możliwości. Do ochrony Samsung Galaxy służą szkła hartowane Galaxy Note 20, folie ochronne, szkła hybrydowe, szkła utwardzane lampą UV! Tak wiele wariantów może utrudniać wybór. Przedstawiamy krótkie porównanie tych akcesoriów ochronnych.

  1. Szkła hartowane Galaxy Note 20 to pewna i pełna ochrona. Poziom wytrzymałości jest precyzyjnie określony na 10-stopniowej skali. W opisie produktu: 7H, 9H. Trwałe i smukłe tworzywo, które nie wpływa na funkcje dotykowe ekranu Samsunga Galaxy.
  2. Folie ochronne Galaxy Note 20 to elastyczny materiał. To główna cecha odróżniająca ją od szkła hartowanego. Plastyczność może być ułatwieniem podczas montażu. Wysokiej jakości folia ochronna nie wpłynie na nasycenie barw. 
  3. Hybrydowe szkła hartowane Galaxy Note 20 to połączenie dwóch powyższych. Hybryda łączy w sobie plastyczne właściwości folii oraz wytrzymałość szkła. Szkło hybrydowe jest niemal tak odporne na uszkodzenia, jak szkło hartowane Galaxy Note 20.
  4. Szkła hartowane Galaxy Note 20 utwardzane lampą UV to zaawansowany technologicznie produkt. To modyfikacja klasycznego szkła hartowanego. Dopracowany w nim został proces instalacji. Montaż odbywa się przy użyciu kleju oraz załączonej w zestawie Spigen Glas.Tr Platinum lampy UV. Promienie ultrafioletowe powodują, że klej zastygając idealnie łączy powierzchnię szkła z ekranem Samsunga Galaxy. Osiąga wytrzymałość szkła hartowanego 9H.

Wszystkie są kompatybilne z etui Samsung Galaxy Note 20 dostępnymi w naszym sklepie.

Co wybrać: szkło hartowane Galaxy Note 20, folię ochronną czy szkło hybrydowe? 

Spośród wymienionych akcesoriów ochronnych wybór najlepszego nie jest oczywisty. Zarówno folia, szkło, jak i hybryda mają swoje zalety. Jeśli uważasz, że elastyczność ułatwi Ci naklejanie - wybierz folię ochronną. Jeżeli potrzebujesz ochrony na najwyższym poziomie - wybierz szkło hartowane Galaxy Note 20. Jeśli chcesz sprawdzić zaawansowany technologicznie produkt, gwarantujący bezpieczeństwo ekranu - kup szkło hartowane Galaxy Note 20 utwardzane lampą UV. Wybór najistotniejszej cechy należy do Ciebie. My gwarantujemy Ci wysoką jakość każdego z akcesoriów oraz gwarancję wytrzymałości.

    pixel