Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Samsung Galaxy Note 9

( ilość produktów: 1 )

Ekran telefonu bywa podatny na zarysowania, pęknięcia i inne uszkodzenia. Warto zatem zabezpieczyć go przed nieszczęściem, które może go spotkać. W tym celu polecamy zainwestować w szkła hartowane lub folie. To tani i prosty sposób na uniknięcie nieprzyjemnych i kosztownych konsekwencji ewentualnego upadku.

Szkła hartowane do Samsung Galaxy Note 9 to świetne rozwiązanie dla Twojego telefonu. W pełni oddaje barwy, a nałożone na ekran nie wpływają na czułość dotyku. Niezwykle wytrzymałe. Ochroni ekran nie tylko przed rozbiciem wyświetlacza, ale i przed ostrymi przedmiotami, takimi jak klucze. Posiadają specjalną warstwę hydrofobową, która chroni ekran przed wodą i wilgocią. Szkła i folie do Galaxy Note 9 to trwała i praktyczna ochrona także przed niechcianymi odciskami palców i zabrudzeniami. Produkty renomowanych firm z naszej oferty ochronią Cię także przed wilgocią i pęcherzykami powietrza, które mogą powstawać w upalne dni. Montaż zajmuje dosłownie kilka chwil. Wystarczy, że porządnie oczyścisz wyświetlacz, przykleić szybkę odpowiednią stroną, a potem pozbyć się pęcherzyków powietrza. Dokładna instrukcja jest dołączona do opakowania.

Szkła hartowane i folie do Samsung Galaxy Note 9

Wyjątkowo popularne smartfony cieszą się coraz większą ilością sprzedanych modeli, więc wychodząc naprzeciw naszym klientom, postanowiliśmy umieścić w tej kategorii wszystkie szkła i folie renomowanych firm. Dzięki temu możesz wybierać według własnych wymogów. Możesz kupić grubsze lub cieńsze szkło. Każdy produkt charakteryzuje się wysoką odpornością i skuteczną ochroną. Folie gwarantują przejrzystość ekranu i oryginalną paletę barw. Kompleksowe zabezpieczenie telefonu od odcisków przez aż po uderzenia. Szkło hartowane Hofi Glass na Samsung Galaxy 9 Note to z kolei produkt w niezwykle atrakcyjnej cenie. Lekkie frezowane szkło, o grubości 0,26 mm sprawia, że jest praktycznie niewidoczne na Twoim ekranie. Świetnie oddaje kolory wyświetlacza i stanowi doskonałą ochronę. Instalacja dodatkowej szybki jest banalnie prosta. Każdy użytkownik z pewnością sobie z tym zadaniem poradzi.

Gwarancja sklepu 4GSM - Szkła i folie hartowane Galaxy Note 9

Zapraszamy do poznania oferty sklepu 4GSM. Znajdziesz tu szkła hartowane i folie do telefonu Samsung Galaxy Note 9, które spełnią Twoje wymagania i będą adekwatne do potrzeb użytkownika nowoczesnego smartfonu. Nie musisz więc się martwić, że przypadkowy upadek grozi wydaniem mnóstwa pieniędzy na naprawę bądź kupno nowego sprzętu. Ochrona 9H gwarantuje bezkompromisowy opór każdej powierzchni, także tej ostrej. Klucze i telefon w jednej torebce nie będą już problemem. Dla pełnej ochrony urządzenia wyposaż swój telefon w etui Samsung Note 9 dostępne w naszym sklepie.

    pixel