Wyszukaj po ID produktu

Szkła Hartowane dla Samsung Galaxy S10 Lite

( ilość produktów: 4 )

W naszym sklepie 4GSM znajdziesz najlepsze szkła hartowane i folie Samsung S10 Lite w wielu różnych wariantach. Wszystkie pochodzą od najlepszych producentów z całego świata i odznaczają się wysoką jakością, korzystną ceną i precyzyjnym wykonaniem ze zwróceniem uwagi na najmniejsze szczegóły. Ochrona współcześnie produkowanych telefonów to niezwykle istotna kwestia, szczególnie w przypadku ekranów. Są to najdroższe podzespoły każdego smartfonu, dlatego ich wymiana może być kosztowna i czasochłonna. Samsung Galaxy S10 Lite to telefon wyposażony w jeden z największych ekranów w całej klasie, o przekątnej aż 6,7″ i rozdzielczości 2400 x 1080. Co ciekawe, matryca jest wykonana w technologii Super AMOLED, która zapewnia głęboką i piękną czerń, a ekran jest zakrzywiony i tym samym także bardzo drogi. Szkła hartowane i folie Samsung S10 Lite zapewniają skuteczną ochronę tego podzespołu, łatwo się je nakleja i jest dostępne w naszym sklepie 4GSM. Zamów już dziś, skorzystaj z błyskawicznej dostawy i najlepszych warunków współpracy w całym kraju wśród dostawców akcesoriów GSM. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania, koniecznie do nas zadzwoń lub napisz. Z chęcią udzielimy dodatkowych informacji na temat naszego asortymentu i pomożemy w wyborze. Zapewniamy przyjazną atmosferę i stuprocentowe bezpieczeństwo każdej transakcji. Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Szkła hartowane i folie Samsung S10 Lite

Każde ze szkieł hartowanych i folii Samsung S10 Lite jest wykonane ze szkła odpornego na większość uszkodzeń. Cechuje się klasą twardości 9H w 10-stopniowej skali Mohsa, a jedynym materiałem zdolnym do pozostawienia na nim śladów jest diament (przy odpowiednio mocnym nacisku mogą to być jednak także inne przedmioty). Dzięki temu szkła i folie zabezpieczają ekran między innymi przed głębokimi i płytkimi zarysowaniami wskutek np. kontaktu z kluczami lub monetami. To jednak nie wszystko – szkła hartowane i folie S10 Lite zabezpieczają front urządzenia również przed stłuczeniami i pęknięciami. Pasują do większości etui Samsung S10 Lite dostępnych w naszym sklepie.

Są na tyle twarde i sztywne, że absorbują energię powstałą wskutek uderzenia telefonem o podłogę, rant stołu lub biurka czy chodnik, i nie przekazują jej dalej na ekran smartfonu. To ogromna zaleta dla osób, które często upuszczają swój telefon na twardą powierzchnię, np. w szkole czy w drodze do pracy. Wbrew pozorom może się to zdarzyć każdemu, a koszty wymiany mogą być naprawdę wysokie, a przy tym nie wszyscy serwisanci podejmą się wymiany uszkodzonego ekranu. Co więcej, Samsung Galaxy S10 Lite to urządzenie stosunkowo nowe, dlatego może się zdarzyć, że na rynku nie znajdziemy ekranu możliwego do zakupu „od ręki”, przez co jego wymiana może się przedłużyć nawet do wielu tygodni.

Ochronne szkła hartowane i folie S10 Lite

Szkła hartowane i folie S10 Lite mają także wiele innych zalet, które z pewnością okażą się interesujące dla potencjalnego klienta. Szkła nie zmieniają jakości wyświetlanego obrazu, nie wpływają na jasność generowaną przez matrycę ani na liczbę kolorów czy inne kwestie, takie jak szczegółowość i kontrast, gdyż są praktycznie całkowicie przezroczyste. Co więcej, łatwo się je także nakłada. Klej umieszczony na spodniej stronie jest w pełni bezpieczny dla ekranu telefonu, nie pozostawia na nim śladów ani nie wchodzi z nim w żadne niekontrolowane reakcje. Wiele osób obawia się, czy da się przykleić szkło hartowane do Samsunga Galaxy S10 Lite w sposób równy i bez pęcherzyków powietrza. Okazuje się, że jak najbardziej. Szkła wybaczają wiele błędów, sa sztywne i nie zmienia swojego kształtu, a przy tym także można je odkleić, gdy cokolwiek pójdzie nie po naszej myśli. Zamów już dziś!

    pixel