Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Samsung Galaxy S10 Plus

( ilość produktów: 6 )

Szkła hartowane i folie Samsung S10 Plus dostępne w naszym asortymencie zdecydowanie należą do najlepszej i najskuteczniejszej ochrony ekranu telefonu przed stłuczeniem, pęknięciami i zarysowaniem. W większości przypadków uszkodzenie wyświetlacza jest bardzo kosztowne, gdyż wiąże się z całkowitą wymianą tej części telefonu. Właśnie z tego względu warto należycie zadbać o to, aby smartfon był w pełni bezpieczny w każdej sytuacji, także w chwili, gdy przez przypadek wypuścimy go z rąk w najmniej oczekiwanym momencie. Ciekawostką jest fakt, iż prezentowane szkła hartowane Samsung stanowią zdecydowanie lepszą formę ochrony niż klasyczne folie ochronne, ponieważ cechują się znacznie większą twardością i grubością, dzięki czemu są również mocniejsze. W przypadku niefortunnego upadku lub uderzenia ekranem w wystający element, szkła hartowane i folie Samsung S10 Plus, podobnie jak pozostałe modele dedykowane telefonom tej marki, skutecznie przejmują siłę uderzenia i tym samym chronią cenny wyświetlacz.

Kompleksowa ochrona ekranu - szkła hartowane i folie Samsung S10 Plus

W naszym sklepie internetowym 4GSM znajdziesz szeroki wybór szybek ochronnych, wśród których najpopularniejszym wyborem są szkła hartowane i folie Samsung S10 Plus. Ten model telefonu jest często spotykany i ceniony wśród użytkowników za elegancki wygląd i wiele doskonałych parametrów, które pozwalają cieszyć się z jego funkcjonalności na wiele sposobów. Zarówno podczas robienia zdjęć, grania w gry czy też korzystania z przeróżnych aplikacji. Ponadto wiele osób ogląda na nich filmy, w których liczy się przede wszystkim jakość wyświetlanego obrazu, dlatego też warto wiedzieć, że prezentowane szkła hartowane Samsung w żaden sposób nie zmieniają jakości wyświetlacza i są zupełnie niewidoczne po aplikacji. Przeźroczysta powłoka jest również śliska i umożliwia płynną obsługę telefonu, a samo sterowanie dotykiem nie jest w żaden sposób ograniczone.

Jedną z największych zalet szkieł hartowanych i folii S10 Plus jest dokładne dopasowanie kształtu do konkretnego modelu telefonu. Mowa tu zarówno o wielkości, jak i specjalnych wycięciach, które zostawiają miejsce na głośniki i przyciski. Tak staranne wykonanie umożliwia wygodne korzystanie z telefonu, a także gwarantuje, że szkło lub folia pozostaje na swoim miejscu przez cały okres użytkowania, bez możliwości odklejania się czy przesuwania. Najtwardsze i najbardziej wytrzymałe wersje wyróżniają się stopniem 9h w 10-stopniowej skali twardości Mohsa, dzięki czemu skutecznie zabezpieczają ekran przed zarysowaniem czy uszkodzeniem mechanicznym na skutek upadku lub kontaktu z ostrymi przedmiotami.

Największy wybór szkieł i folii do Samsung S10 Plus tylko w 4GSM

Wszystkie szkła i folie Samsung S10 Plus są bardzo cienkie i zupełnie przezroczyste, a dzięki zaokrąglonym krawędziom pozostają ledwo wyczuwalne pod palcem. Wszystkie te cechy sprawiają, że ich aplikacja zupełnie nie zmienia wyglądu smartfonu, co dla niektórych użytkowników jest bardzo ważne. Samo naklejenie szkła hartowanego lub folii jest bardzo proste i szybkie, a podczas tego procesu nie powstają nieestetyczne bąble czy pęcherzyki powietrza. Zdejmowanie szybki jest również łatwe i nie sprawia żadnych problemów. Co więcej, są odpowiednie do etui Samsung S10 Plus dostępnych w naszym sklepie.

Prezentowane produkty skutecznie chronią ekran smartfonu i nie należą do drogich akcesoriów, dlatego wszystkie szybki ochronne dostępne w naszym asortymencie, a wśród nich szkła hartowane i folie Samsung S10 Plus stanowią doskonałą inwestycję w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do złożenia zamówienia - ze swojej strony gwarantujemy wysoką jakość obsługi, szybką realizację, a także pomoc w przypadku pytań i wątpliwości.

    pixel