Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Samsung Galaxy S10

( ilość produktów: 6 )

Szkła hartowane i folie ochronne do telefonu to jedne z najpopularniejszych akcesoriów, które powinien mieć każdy użytkownik w smartfonu. Oferowane w naszym sklepie modele nie tylko doskonale zabezpieczają ekran przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale także są idealnym uzupełnieniem każdego etui. Nietłukące się szkło ma perfekcyjnie dopasowany kształt do wyświetlacza, a specjalne wycięcia są dostosowane do przycisków i głośników występujących w danym modelu telefonu. W asortymencie 4GSM znajdziesz szkła hartowane i folie Samsung S10. Akcesorium tego rodzaju skrywa w sobie wiele zalet, które warto poznać. Otóż sprawia wrażenie, że telefon ma szklany ekran, na którym nie pozostają tłuste plamy i odbicia palców. Ponadto ekran zachowuje wszelką czułość na dotyk, a sam wyświetlacz jest wzorowo chroniony przed rozbiciem, pęknięciem czy nawet najdrobniejszym zarysowaniem. Co ważne, szkła i folie ze względu na przezroczystą powierzchnię w żaden sposób nie zmienia kolorów, nasycenia i kontrastu, dzięki czemu obraz jest dokładnie taki sam przed naklejeniem szybki, jak i po. Prezentowane szkła hartowane i folie Samsung S10 to również doskonały pomysł na prezent dla osób, które są właścicielami smartfonów tej marki i zależy im, aby wyświetlacz pozostał w nienaruszonym stanie przez jak najdłuższy czas.

Szkła hartowane i folie Samsung S10 - wzorowa ochrona i elegancki design

Szkła hartowane i folie Samsung S10 to jedne z najczęściej wybieranych akcesoriów oferowanych w naszym sklepie i nie ma w tym nic dziwnego, gdyż ten model telefonu jest bardzo popularny i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób w każdym wieku. Ze względu na nowoczesny i elegancki design jego użytkownikom szczególnie zależy na tym, by wyglądał nieskazitelnie przez cały okres użytkowania. Właśnie z tego względu warto stosować szkła hartowane i folie, które jest w stanie zaabsorbować siłę uderzenia i tym samym zamortyzować telefon podczas upadku z wysokości. Ponadto szkiełko doskonale chroni ekran przed zarysowaniem w chwili kontaktu z ostrymi przedmiotami, takimi jak klucze, monety czy zamki. Dzięki temu można bez obaw wkładać telefon do kieszeni lub do damskiej torebki.

Kolejną zaletą szkieł hartowanych i folii S10 jest niewielka grubość, a także wysokiej jakości materiał użyty do produkcji, który gwarantuje trwałość, skuteczność i niezawodność. Większość modeli charakteryzuje się stopniem 9H w 10-stopniowej skali Mohsa, która dotyczy twardości materiałów i możliwości zarysowania ich powierzchni. Wynika z tego, że dla przykładu szkło hartowane Samsung Galaxy S10 można zarysować jedynie bardzo ostrym ostrzem diamentowym. Szkła i folie pasują do większości etui Samsung S10 dostępnych w naszym sklepie.

Szkła i folie Samsung Galaxy S10 - łatwa i szybka aplikacja

Warto wiedzieć, że prezentowane szkła i folie Samsung Galaxy S10 są bardzo łatwe w aplikacji. Po ich naklejeniu na wyświetlaczu nie pojawiają się bąbelki powietrza, które nie tylko nieestetycznie wyglądają, ale również obniżają komfort użytkowania telefonu, gdyż często psują wyświetlany obraz. Sam proces naklejana jest prosty i szybki, a w momencie, gdy szkiełko zostanie nierówno nałożone, można je w każdej chwili odkleić i powtórzyć aplikację, bez obaw o utratę jego właściwości.

Tańszą alternatywą dla szkieł hartowanych są folie ochronne, które zabezpieczają wyświetlacz przed zabrudzeniem, rozbiciem czy zarysowaniem ekranu. Dostępne w ofercie naszego sklepu szkła hartowane i folie Samsung S10 wyróżniają się atrakcyjną ceną, dzięki czemu może sobie na nie pozwolić każdy użytkownik smartfonu.

    pixel