Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane Samsung Galaxy S10e

( ilość produktów: 8 )

Szkła hartowane i folie Samsung S10E to niezwykle popularne i praktyczne zabezpieczenie Twojego telefonu Samsung. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o wygląd smartfonu, cały czas będzie perfekcyjnie zabezpieczony. W sklepie 4GSM znajdziesz bogatą ofertę szkieł hartowanych i folii ochronnych. Pełna gama modeli. Wyjątkowa jakość i atrakcyjna cena. To niezawodna ochrona przed upadkami Twojego telefonu.

Szkła hartowane i folie do Samsung S10e od Ringke

Szkła hartowane i folie Samsung S10E Ringke to jeden z aktualnych hitów w dziedzinie ochrony wyświetlacza. Charakteryzują się czystą jakością odbioru obrazu i nie ma wpływu na czułość ekranu. Wykonane z 0,3 mm szkła posiadają dużą odporność na zarysowania. Specjalna powłoka pozwala na ochronę przed odciskami palców i zanieczyszczeniami. Dzięki temu oprowadzenie palca po ekranie jest wyjątkowo proste i przyjemne. Szkła hartowane i folie Samsung S10E jest stworzone do ochrony ekranu przed uszkodzeniami wynikającymi z upadku. Kiedy szkło pęknie, rozprasza energię i pozwala na zachowanie wyświetlacza w całości. Montaż będzie bezproblemowy, szybki i łatwy. Wystarczy oczyścić ekran i przykleić ją na właściwym miejscu.

Zabezpieczenie ekranu dzięki marce Spigen - Szkła hartowane i Foie do S10E

Szkła hartowane i folie S10E Spigen krystalicznie przejrzyste powłoki pozwalające na rzetelne odwzorowanie kolorów i ich głębi. Specjalna nanopowłoka pozwala na uniknięcie odcisków palców i zanieczyszczeń. Szkła i folie ochraniają Twój wyświetlacz przed zarysowaniami, brudem a przede wszystkim uszkodzeniami mechanicznymi spowodowanymi uderzeniem lub upuszczeniem telefonu na twardą powierzchnią. Montaż jest niezwykle prosty. Wystarczy na wyczyszczoną powierzchnię przykleić odpowiednią stroną szkło i pozbyć się pęcherzyków powietrza. Teraz już możesz używać telefonu bez obaw o potencjalne uszkodzenia. Szkła i folie Galaxy S10E to świetne rozwiązanie dla osób, które nie rozstają się z telefonem, żyją szybko i potrzebują stuprocentowej ochrony.

Dzięki bogatej ofercie szkieł hartowanych i folii Samsung S10e możesz wybrać odpowiednie dla siebie. Z pewnością jest to gadżet, który przyda się każdemu, niezależnie od tego, jak często używasz telefonu. Nie musisz przejmować się tym, że będzie Ci przeszkadzało w korzystaniu z telefonu, bo cienka warstwa pozwala na świetną ochronę bez nadmiernej grubości. To również prosty i tani sposób, by nieco podrasować swój telefon i nadać mu nowej jakości. Dzięki dokupieniu bezpiecznego etui Samsung S10e zyskasz więcej ochrony. W sklepie internetowym 4GSM znajdziesz wielki wybór pokrowców na telefon. Setki modeli, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

    pixel