Wyszukaj po ID produktu

Szkła Hartowane Samsung Galaxy S20 Plus

( ilość produktów: 7 )

Prawdopodobnie wielu z nas spotkała sytuacja, podczas której wyświetlacz telefonu uległ zarysowaniu, popękał lub został całkowicie zniszczony. Nawet bardzo dobrej jakości ekran, jak w przypadku Samsung Galaxy S20 Plus, nie jest w stanie wytrzymać impetu niektórych upadków. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że naprawa zniszczonego wyświetlacza może trwać bardzo długo, a kwota naprawy niekiedy może być bardzo wysoka. Dlatego już na etapie zakupu telefonu Samsung S20 Plus, kup wysokiej jakości szkło hartowane lub folię ochronną, dopasowane do tego modelu. Mają za zadanie zabezpieczenie wyświetlacza, głównie przed zarysowaniami, zadrapaniami, odpryskami, zmatowieniem ekranu, ale także przed jego zanieczyszczeniem. Kupisz je w naszym sklepie internetowym 4GSM w naprawdę okazjonalnych cenach. Od dziś możesz chronić swój smartfon przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi i uszczerbkami z najmocniejszym szkłem hartowanym, dostępnym na rynku lub elastyczną folią. Wybierając produkty z oferty 4GSM, masz gwarancję perfekcyjnej ochrony wyświetlacza, idealnego dopasowania oraz trwałości, która będzie Ci towarzyszyć przez cały okres jego użytkowania.

Szkła Hartowane Samsung S20 Plus 

Szkła hartowane Samsung S20 Plus, oprócz zalet czysto ochronnych, charakteryzują się także znakomitą trwałością oraz perfekcyjnym dopasowaniem. Wycięcia na przyciski, aparat oraz kształt telefonu zapewniają odpowiednie dopasowanie. Specjalnie wyprofilowanie krawędzie 2,5D idealnie odzwierciedlają kształt Samsunga Galaxy S20 Plus. Dodatkowo oferowane przez nas produkty mają specjalną powłoką oleofobową, która zmniejsza ilość odcisków palców praktycznie do minimum, a tym samym chroni telefon przed zabrudzeniami i zanieczyszczeniem. Warto wspomnieć, że szkła hartowane Samsung S20 Plus dostępne w ofercie sklepu 4GSM, w żaden sposób nie wpływają na funkcjonowanie telefonu. Nie zmniejszają czułości dotyku i nie zaburzają tonacji kolorystycznej wyświetlacza i są odpowiednie do większości etui Samsung S20 Plus.

Szkła hartowane Samsung utwardzane za pomocą lampy UV

Szkła hartowane Samsung S20 Plus, które znajdziesz w sklepie 4GSM to także produkty montowane przy pomocy płynnej substancji i utwardzane za pomocą lampy UV. Wydaje się skomplikowane? Nic bardziej mylnego! Cały proces przebiega szybko i bezproblemowo, a dzięki takiej kombinacji jesteś w stanie uzyskać idealny efekt gładkości, klarowności i responsywności na ekranie smartfonu w kilka chwil. Wystarczy, że dokładnie odtłuścisz powierzchnię ekranu, osuszysz ją, a następnie wylejesz zawartość cieczy na środek urządzenia i możliwie najrówniej jak to możliwe, ułożysz szkło na wyświetlaczu. Następnie przy pomocy lampy UV utwardź szkło w 5 miejscach po 15 sekund w każdym punkcie. Pamiętaj, że przed utwardzeniem szkieł hartowanych UV, możesz nim dowolnie manewrować. Wybierając z naszej oferty szkła hartowane Samsung Galaxy S20 Plus, w zestawie otrzymasz szkło Mocolo, lampę UV oraz narzędzia do montażu.

Folie ochronne Samsung S20 Plus w ofercie sklepu 4GSM

Każdy z nas chciałby, aby telefon komórkowy służył jak najdłużej bez żadnych rys, odprysków czy innych defektów. Szczególnie w przypadku modeli, za które zapłaciliśmy sporą kwotę. Właśnie dlatego w sklepie 4GSM stworzyliśmy specjalną ofertę folii ochronnych S20 Plus, które chronią to, co najważniejsze w smartfonach - wyświetlacz. Ich niezaprzeczalnym atutem jest przede wszystkim cienka, elastyczna i krystalicznie przejrzysta struktura, która w żaden sposób nie zaburza funkcjonowania smartfonu i wygody użytkowania. Prezentowane folie to produkty wykonane z wysokiej klasy uretanowego poliwęglanu i mają odporność na uszkodzenia o wartości do 7h w 10- stopniowej skali Mohsa. Oznacza to, że w skuteczny sposób zabezpieczają ekran przed zarysowaniami, odpryskami i otarciami, ale także poważniejszymi uszkodzeniami. Dodatkowo folie ochronne od 4GSM są wyposażone w specjalną powłokę antytłuszczową, która redukuje praktycznie do minimum odciski palców i inne zanieczyszczenia.

Zalety stosowania folii ochronnych do Samsunga S20 Plus

Folie ochronne na Samsung S20 Plus dostępne w ofercie 4GSM, mają wiele zalet. Mowa tu przede wszystkim o skutecznej ochronie przed różnego rodzaju uszkodzeniami, ale także o perfekcyjnym dopasowaniu. Precyzyjnie wykonane wycięcia na porty, złącza, głośniki, obiektyw kamery czy przyciski sprawiają, że nasze folie ochronne doskonale przylegają do Samsung S20 Plus, a tym samym zapewniają wysoki komfort użytkowania. Zastosowanie folii ochronnej jest świetnym rozwiązaniem w przypadku telefonów o wygiętym panelu. Niewątpliwą zaletą folii jest także to, że pasuje do większości etui dostępnych na rynku. Jej instalacja jest niezwykle łatwa, choć niekiedy wymaga poświęcenia odrobiny czasu. Dlatego, warto wybrać folię wyposażoną w technologię bezbąbelkową, która zdecydowanie skróci czas montażu.

    pixel