Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Samsung Galaxy S20 Ultra

( ilość produktów: 6 )

Jednym z najlepszych sposobów na ochronę Samsung S20 Ultra są szkła hartowane i folie ochronne. W sklepie 4GSM mamy ich szeroki wybór, w tym ultra wytrzymałe i mocne szkła hartowane Mocolo, elastyczne folie Baseus i 3MK. To idealnie dopasowane modele, które tworzą doskonałą ochronę wyświetlacza przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak rysy, odpryski czy pęknięcia, ale także amortyzują siłę uderzenia podczas upadku z dużej wysokości. Wybierając szkła hartowane lub folie do Samsung S20 Ultra z oferty sklepu 4GSM, masz gwarancję, że wybrałeś produkt od sprawdzonego i doświadczonego producenta, który oferuje możliwie najniższe ceny na rynku. Przekonaj się o funkcjonalności naszych szkieł i folii Samsung, które pasują do większości etui dostępnych na rynku.

Szkła i folie na ekran Samsunga S20 Ultra

W naszym sklepie 4GSM znajdziesz szeroki wybór szkieł i folii do Samsung S20 Ultra. Wybierając oferowane przez nas modele, w zestawie otrzymasz wszystkie niezbędne akcesoria do montażu, w tym szkło hartowane lub folię ochronną, ściereczkę z mikrofibry, ściereczkę nasiąkniętą alkoholem oraz tasiemkę do zdejmowania kurzu. Całość zapakowane jest w oryginalne pudełko i dokładnie zabezpieczone na czas transportu. Są kompatybilne z etui Samsung S20 Ultra dostępnymi w naszym sklepie.

Szkła hartowane do Samsung S20 Ultra dostępne w sklepie 4GSM

Szkła hartowane to najpopularniejszy sposób zabezpieczenia telefonu nie tylko przed zbiciem ekranu, ale także wszelkiego rodzaju zarysowaniami i odpryskami, które mogą powstać podczas zetknięcia z kluczami lub innymi drobiazgami znajdującymi się w kieszeni lub torebce. Dlatego koniecznie zaopatrz się w jedno z prezentowanych szkieł hartowanych Samsung dostępnych w 4GSM. Przekonaj się, że montaż naszych szkieł do telefonów niesie za sobą wyłącznie same korzyści.

Zalety stosowania szkła hartowanego Galaxy S20 Ultra

Polecane w ofercie 4GSM szkła hartowane do telefonów Samsung S20 Ultra, to innowacyjne produkty, które możemy z powodzeniem polecić nawet najbardziej wymagającym klientom. Ich niewątpliwą zaletą jest wysoka odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne określona stopniem 9h w 10-stopniowej skali Mohsa. Oznacza to, że wyłącznie diament jest w stanie zarysować powierzchnię szkła hartowanego. Dodatkowo zastosowanie warstwy adhezyjnej na całej powierzchni zakrzywienia sprawia, że doskonale chronią zaokrąglone i frezowane ekrany. Warto również wspomnieć o perfekcyjnie wykonanych wycięciach na przyciski, aparat i głośniki, a także idealnie wyprofilowanych krawędziach 2,5 D, które w doskonały sposób odzwierciedlają rzeczywisty kształt smartfonu Samsung Galaxy S20 Ultra.

Szkła hartowane do S20 Ultra chronią ekran przed zanieczyszczeniami, a to za sprawą zastosowanej w nich powłoki oleofobowej, która redukuje odciski palców i inne zabrudzenia praktycznie do minimum. Precyzyjnie dopasowana grubość naszych szkieł hartowanych 0,3 milimetra, z jednej strony zapewnia najwyższy stopień ochrony, z drugiej zaś nie wpływa negatywnie na estetykę oraz funkcje urządzenia. Szkła hartowane Samsung z oferty 4GSM nie wpływają na czułość dotyku i świetnie oddają wyświetlane barwy.

Folie ochronne na Samsung Galaxy S20 Ultra dostępne w sklepie 4GSM

Zastanawiasz się, czy folia ochronna na S20 Ultra to dobre rozwiązanie? Z całą pewnością możemy powiedzieć, że tak! Jej stosowanie jest wskazane także w przypadku telefonu Samsung S20 Ultra. Dlatego, aby uchronić się przed tego typu niespodziankami stosuj folie ochronne na telefon. Kupisz je w naszym sklepie internetowym 4GSM w jednej z najniższych cen na rynku. Polecamy modele kompatybilne ze smartfonami Samsung, w tym wspomnianym już Galaxy S20 Ultra. Sprawdź zatem naszą ofertę folii ochronnych do Samsunga Galaxy S20 Ultra i wybierz model, który spełni Twoje oczekiwania.

Zalety stosowania folii ochronnych Samsung

Stosowanie folii ochronnych S20 Ultra niesie za sobą wyłącznie korzyści. Mowa tu przede wszystkim o bezproblemowym użytkowaniu smartfonu bez obaw, że może zostać zniszczony. W ten sposób przedłużamy atrakcyjny wygląd swojego telefonu, a tym samym nie obniżamy jego wartości. Ale oprócz zalet czysto wizualnych nasze folie ochronne Samsung S20 Ultra charakteryzują się także trwałością oraz perfekcyjnym dopasowaniem. Precyzyjnie wykonane wycięcia na porty, złącza, głośniki, aparat czy przyciski idealnie odzwierciedlają kształt Galaxy S20 Ultra i w żaden sposób nie wpływają na jakość funkcjonowania. Folie na ekran telefonu od 4GSM nie zaburzają czułości dotyku oraz nie zaburzają tonacji wyświetlanych barw na wyświetlaczu, a ich elastyczne powłoki doskonale chronią zarówno płaskie powierzchnie, jak i zakrzywione krawędzie.

 

Wybierając produkty z oferty naszego sklepu 4GSM masz gwarancję, że są one nowe i oryginalne oraz pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych producentów. Tysiące zadowolonych klientów pozwalają nam stwierdzić, że jesteśmy jednym z wiodących sklepów z akcesoriami i narzędziami GSM na polskim rynku. Oferujemy możliwie najniższe ceny oraz bezproblemową i szybką transakcję, a także dostawę. Gwarantujemy, że Twoje zamówienie będzie zawsze obsłużone priorytetowo. Serdecznie zapraszamy do zakupów w sklepie 4GSM!

    pixel