Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Samsung Galaxy S20

( ilość produktów: 7 )

Najnowsze smartfony oferują naprawdę sporo możliwości, niestety mają jedną wspólną wadę - mogą szybko ulec zniszczeniu. Pęknięcia, odpryski czy zbity ekran to jedne z najczęściej napotykanych problemów wśród użytkowników telefonów. Szczególnie jeśli chodzi o flagowe modele, jak Samsung S20, w przypadku których wymiana wyświetlacza, może przewyższać kwotę samego smartfonu. Aby zapobiegać takim sytuacjom warto już przy zakupie telefonu, zainwestować w dobrej jakości szkło hartowane lub folię ochronną S20. W naszym sklepie internetowym 4GSM znajdziesz szeroki wybór szkieł i folii do S20, które skutecznie zabezpieczą Twój telefon przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami, a także sprawią, że będzie on prezentował się nienagannie przez długi czas. Gwarantujemy, że w naszym sklepie 4GSM kupisz wyłącznie sprawdzone produkty od cenionych producentów. Wybierz szkło lub folię do Samsung S20 z oferty 4GSM i przekonaj się, że wysoka jakość oferowanych przez nas produktów idzie w parze z niską ceną!

Szkła hartowane Samsung Galaxy S20 - ochrona telefonu, na której Ci zależy

Decydując się na zakup tak flagowego produktu, jakim jest Samsung Galaxy S20, musisz pamiętać o odpowiednim jego zabezpieczeniu. W tym przypadku samo etui może nie wystarczyć, dlatego warto pomyśleć o szkle hartowanym S20, którego zakup niesie za sobą same korzyści. Chronią Twój wyświetlacz przed niechcianymi rysami, odpryskami i pęknięciami. Jednak oprócz ochrony przed drobnymi uszkodzeniami, szkła S20 doskonale amortyzują upadki z wysokości, rozpraszając siłę uderzenia wewnątrz własnej struktury. Wszystko to za sprawą doskonale przemyślanej budowy i wykorzystania najwyższej jakości materiałów.

Jedną z największych zalet stosowania naszych szkieł hartowanych Samsung S20, jest dokładne dopasowanie ich do konkretnego modelu telefonu. Mowa tu zarówno o specjalnych wycięciach na przyciski, aparat i głośniki, ale także o doskonale wyprofilowanych krawędziach 2,5D, które idealnie odzwierciedlają kształt telefonu. Dodatkową zaletą jest możliwość montażu za pomocą lampy UV. Po wcześniejszym oczyszczeniu, odtłuszczeniu i osuszeniu ekranu telefonu, należy wylać ciecz na środek urządzenia, a następnie przyłożyć do wyświetlacza szkło S20. W kolejnym kroku utwardzasz je na ekranie telefonu zgodnie z instrukcją montażu.

Folie ochronne na telefon Samsung S20

Folie ochronne do S20 mają swoich zwolenników, jak i przeciwników. Wszystko to za sprawą stereotypowych poglądów, które mówią, że w przeciwieństwie do szkieł hartowanych, zapewniają mniejszy komfort użytkowania, a sama folia może się ściągać i prezentować mało estetycznie. Folie ochronne do S20 dostępne w ofercie sklepu 4GSM są wykonane z największą precyzją i przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Za ich innowacyjną i bardzo wytrzymałą strukturę odpowiada poliwęglan, z którego powstają nasze folie ochronne na telefon Samsung S20. Mają bardzo wysoką odporność na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne, określone na poziomie od 3 do 7h w 10-stopniowej skali Mohsa. Zostały również wyposażone w specjalną powłokę antytłuszczową, która redukuje odciski palców i inne zanieczyszczenia praktycznie do minimum oraz technologię bezbąbelkową, która ułatwia ich instalację.

Zabezpiecz swój Samsung S20 akcesoriami od 4GSM!

W naszym sklepie 4GSM oprócz folii i szkieł, kompatybilnych ze smartfonami Samsung S20, znajdziesz także szereg innych akcesoriów, służących do ochrony Twojego telefonu. Mamy między innymi wszelkiego rodzaju etui Samsung S20, case’y oraz pokrowce, które zabezpieczą telefon przed upadkiem z wysokości. Wszystkie nasze akcesoria pochodzą od renomowanych marek, które słyną z produkcji urządzeń i akcesoriów GSM. Z naszej strony oferujemy bezproblemową i szybką transakcję oraz ceny najniższe na rynku. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

    pixel