Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Samsung Galaxy S21 FE

( ilość produktów: 19 )

Wszyscy wiemy, że współczesne smartfony dają naprawdę sporo możliwości i wielu z Nas nie wyobraża sobie życia bez nich. Niestety nie ma róży bez kolców i tymi są niewątpliwie podatności na uszkodzenia, czy nawet całkowite zniszczenie. Coraz większe rozmiary wyświetlacza i minimalizowanie ramki tylko pogłębiają ten problem. Pęknięcia, odpryski czy zbity ekran to jedne z najczęściej napotykanych problemów wśród użytkowników telefonów Samsung Galaxy S21 FE. Szczególnie jeśli chodzi o flagowe modele, w których wymiana wyświetlacza, może przewyższać kwotę samego smartfonu. Warto być przezornym i zapobiegać takim sytuacjom i już przy zakupie telefonu, zainwestować w dobrej jakości szkła hartowane i folie. W naszym sklepie internetowym 4GSM posiadamy duży wybór szkieł hartowanych i folii do Samsung S21 FE. Wyróżniają się wysokim stopniem twardości i chronią przed ewentualnymi rysami, odpryskami oraz pęknięciami. Są to wysokiej jakości produkty pochodzące od znanych i renomowanych producentów, które kupisz w dużo niższej cenie, niż proponują inne konkurencyjne firmy. Wybierz szkła hartowane i folie Samsung Galaxy S21 FE z oferty 4GSM!

Szkła hartowane i folie Samsung S21 FE - bezpieczeństwo telefonu, które warto wybrać

Decydując się na zakup tak flagowego produktu, jakim jest smartfon Samsung Galaxy S21 FE, musisz pamiętać o jego odpowiednim zabezpieczeniu. W przypadku doskonałych parametrów, jakie oferuje ten model, samo etui może nie wystarczyć, dlatego warto pomyśleć o szkle hartowanym lub folii ochronnej, których zakup niesie za sobą wyłącznie korzyści.

Szkła hartowane i folie Samsung S21 FE mają za zadanie chronić Twój wyświetlacz przed niechcianymi rysami, odpryskami i pęknięciami. Jednak oprócz ochrony przed drobnymi uszkodzeniami, szkła i folie doskonale amortyzują upadki z wysokości, rozpraszając siłę uderzenia wewnątrz własnej struktury. Wszystko to za sprawą doskonale przemyślanej budowy i wykorzystania najwyższej jakości materiałów.

Dlaczego warto używać szkieł hartowanych i folii Samsung S21 FE?

Szkła hartowane i folie z oferty 4GSM to produkty, które z powodzeniem możemy polecić nawet najbardziej wymagającym klientom. Ich charakterystyczną cechą jest niebywała twardość określona na poziomie 9h w 10-stopniowej skali Mohsa, co oznacza, że tylko diamentowe ostrze jest w stanie spowodować na nich rysę. Przedmioty takie jak nóż czy klucze w żaden sposób nie są w stanie uszkodzić szkieł hartowanych S21 FE.

Jedną z największych zalet stosowania naszych szkieł i folii Samsung S21 FE, jest dokładne dopasowanie ich do konkretnego modelu telefonu. Mowa tu zarówno o specjalnych wycięciach na przyciski, aparat i głośniki, ale także o doskonale wyprofilowanych krawędziach 2,5D, które idealnie odzwierciedlają kształt smartfonu Samsung Galaxy S21 FE. Dodatkową zaletą naszych szkieł hartowanych do telefonów jest zastosowanie w nich specjalnej powłoki oleofobowej, która zmniejsza ilość widocznych na ekranie odcisków palców i innych zanieczyszczeń. Szkła i folie są kompatybilne z większością etui Samsung S21 FE w naszym sklepie.

Szkła Samsung S21 FE utwardzane za pomocą lampy UV - łatwy i wygodny sposób montażu

W naszej ofercie znajdują się między innymi szkła hartowane Samsung S21 FE, które montuje się na wyświetlaczu smartfonu, przy pomocy płynnej substancji. Po wcześniejszym oczyszczeniu, odtłuszczeniu i osuszeniu ekranu telefonu, należy wylać ciecz na środek urządzenia, a następnie przyłożyć do wyświetlacza szkło hartowane. Po ułożeniu szkła należy sprawdzić, czy równo przylega, i przystąpić do czynności utwardzającej. Szkło należy utwardzić w 5 punktach wyświetlacza po 15 sekund każde. Prawidłowo przyklejone szkło w żaden sposób nie obniża jakości funkcjonowania wyświetlacza, nie wpływa na czułość dotyku i nie obniża jakości wyświetlanych kolorów.

    pixel