Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Samsung Galaxy S21 Plus

( ilość produktów: 11 )

Współcześnie mało który posiadacz smartfonu uniknął sytuacji, w której ekran telefonu był porysowany, popękał lub został całkowicie zniszczony. Nawet najlepszy wyświetlacz, między innymi smartfonu Samsung Galaxy S21 Plus, nie jest w stanie wytrzymać skutków niektórych upadków. Należy być świadomym, że naprawa zniszczonego wyświetlacza może trwać długo, a koszty naprawy mogą być wysokie. Z tego powodu zalecamy zaopatrzyć się w wysokiej jakości szkła hartowane i folie już na etapie zakupu Samsung S21 Plus. Są idealnie dopasowane do tego modelu. Kupisz je w naszym sklepie internetowym 4GSM w naprawdę okazjonalnych cenach. Od dziś możesz chronić swój smartfon przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi i uszczerbkami z najmocniejszym szkłem hartowanym, dostępnym na rynku. Wybierając szkła hartowane i folie Samsung S21 Plus z oferty 4GSM, masz gwarancję perfekcyjnej ochrony wyświetlacza, idealnego dopasowania oraz trwałości, która będzie Ci towarzyszyć przez cały okres jego użytkowania.

Szkła hartowane i folie Samsung S21 Plus - doskonała jakość dla wszystkich

Szkła hartowane i folie do telefonu Samsung S21 Plus to produkty najwyższej jakości, o grubości 0,3 milimetra. Jedną z zalet jest ich bardzo twarda powierzchnia, określona na poziomie 9h w 10-stopniowej skali Mohsa. Oznacza to, że jest nasze szkła hartowane i folie S21 Plus są najbardziej odpornymi na zarysowania i uszczerbki akcesorium dostępnym na rynku. Wyłącznie ostrze diamentowe jest w stanie je zarysować. Oprócz tego, że nasze szkła i folie doskonale chronią wyświetlacze telefonów przed zarysowaniami, to równie dobrze reagują podczas upadku z wysokości, rozpraszając siłę uderzenia wewnątrz własnej struktury.

Zalety szkieł i folii do S21 Plus. Czemu warto je stosować?

Szkła i folie S21 Plus oprócz zalet czysto ochronnych, charakteryzują się także znakomitą trwałością oraz perfekcyjnym dopasowaniem. Precyzyjne wycięcia na przyciski, aparat oraz krzywizny smartfonu zapewniają perfekcyjne dopasowanie, a specjalne wyprofilowanie krawędzie 2,5D idealnie odzwierciedlają kształt Samsunga Galaxy S21 Plus. Dodatkowo oferowane przez nas produkty mają specjalną powłoką oleofobową, która zmniejsza ilość odcisków palców praktycznie do minimum, a tym samym chroni telefon przed zabrudzeniami i zanieczyszczeniem. Warto wspomnieć, że szkła hartowane i folie Samsung S21 Plus dostępne w ofercie sklepu 4GSM, w żaden sposób nie wpływają na funkcjonowanie smartfonu. Nie zmniejszają czułości dotyku i nie zaburzają tonacji kolorystycznej wyświetlacza. Są kompatybilne z większością etui Samsung S21 Plus dostępne w sklepie 4GSM.

Szkła hartowane Samsung S21 Plus utwardzane za pomocą lampy UV

Rekomendujemy szkła hartowane Samsung S21 Plus montowane przy pomocy płynnej substancji i utwardzane za pomocą lampy UV. Wydaje się skomplikowane? Nic bardziej mylnego! Cały proces przebiega szybko i bezproblemowo, a dzięki takiej kombinacji jesteś w stanie uzyskać idealny efekt gładkości, klarowności i responsywności na ekranie smartfonu w kilka chwil. Wystarczy, że dokładnie odtłuścisz powierzchnię ekranu, osuszysz ją, a następnie wylejesz zawartość cieczy na środek urządzenia i możliwie najrówniej jak to możliwe, ułożysz szkło na wyświetlaczu S21 Plus. Następnie przy pomocy lampy UV utwardź szkło w 5 miejscach po 15 sekund w każdym punkcie. Pamiętaj, że przed utwardzeniem szkieł hartowanych UV, możesz nim dowolnie manewrować. Wybierając z naszej oferty szkła hartowane Samsung Galaxy S21 Plus, w zestawie otrzymasz szkło Mocolo, lampę UV oraz narzędzia do montażu.

    pixel