Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Samsung Galaxy S21 Ultra

( ilość produktów: 11 )

Dzisiejszy telefon komórkowy, a bardziej należałoby powiedzieć smartfon to multifunkcjonalne narzędzie, gdzie wykonywanie połączeń to bez mała dodatek. Obecnie dostajemy do dyspozycji sprzęt, który niewątpliwie ułatwia życie, umożliwia zakupy, organizuje podróż, uwiecznia ważne momenty, czy po prostu umila wolny czas. Tak właściwie, to towarzyszy on i służy nam w każdej życiowej sytuacji. Dlatego ważne jest to, by wystarczająco dobrze go chronić. Jednym z najlepszych sposobów na ochronę nowoczesnych telefonów są szkła hartowane i folie ochronne. W sklepie 4GSM mamy ich szeroki wybór, w tym ultra wytrzymałe i mocne szkła Mocolo, do telefonów Samsung S21 Ultra. To idealnie dopasowane modele, które tworzą doskonałą ochronę wyświetlacza przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak rysy, odpryski czy pęknięcia, ale także amortyzują siłę uderzenia podczas upadku z dużej wysokości. Wybierając szkła hartowane i folie Samsung S21 Ultra z oferty sklepu 4GSM, masz gwarancję, że wybrałeś produkt od sprawdzonego i doświadczonego producenta, który oferuje możliwie najniższe ceny na rynku. Przekonaj się o funkcjonalności naszych szkieł i folii Samsung i wybierz model, które pasuje do większości etui dostępnych na rynku.

Szkła hartowane i folie Samsung S21 Ultra w sklepie 4GSM

Szkła hartowane to najpopularniejszy sposób zabezpieczenia telefonu nie tylko przed zbiciem ekranu, ale także wszelkiego rodzaju zarysowaniami i odpryskami, które mogą powstać podczas zetknięcia z kluczami lub innymi drobiazgami znajdującymi się w kieszeni lub torebce. Dlatego jest ono tak ważnym elementem wyposażenia każdego nowoczesnego smartfonu. Jeśli zatem jesteś użytkownikiem tak flagowego modelu telefonu, jak Samsung S21 Ultra, to koniecznie zaopatrz się w jedno ze szkieł hartowanych lub folii Samsung dostępnych w 4GSM. Przekonaj się, że montaż naszych szkieł do telefonów niesie same korzyści.

Czemu warto stosować szkła hartowane i folie do telefonu?

Zalet stosowania szkieł hartowanych i folii jest wiele. Ta najważniejsza to ochrona wyświetlacza przed ewentualnymi rysami, odpryskami czy pęknięciem. Jednak dostępne w 4GSM szkła hartowane i folie chronią także ekran przed zanieczyszczeniami. To za sprawą zastosowanej w nich powłoki oleofobowej, która redukuje odciski palców i inne zabrudzenia praktycznie do minimum. Precyzyjnie dopasowana grubość naszych szkieł hartowanych 0,3 milimetra, z jednej strony zapewnia najwyższy stopień ochrony, z drugiej zaś nie wpływa negatywnie na estetykę oraz funkcje urządzenia. Folie ochronne Samsung z oferty 4GSM nie wpływają na czułość dotyku i świetnie oddają wyświetlane barwy.

Sprawdź dostępne w ofercie 4GSM szkła i folie do Samsung S21 Ultra!

Polecane w naszej ofercie szkła i folie do Samsung S21 Ultra, to innowacyjne produkty, które możemy z powodzeniem polecić nawet najbardziej wymagającym klientom. Ich niewątpliwą zaletą jest wysoka odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne określona stopniem 9h w 10-stopniowej skali Mohsa. Oznacza to, że wyłącznie diament jest w stanie zarysować powierzchnię szkła hartowanego S21 Ultra. Dodatkowo zastosowanie warstwy adhezyjnej na całej powierzchni zakrzywienia sprawia, że folie ochronne doskonale chronią zaokrąglone i frezowane ekrany. Warto również wspomnieć o perfekcyjnie wykonanych wycięciach na przyciski, aparat i głośniki, a także idealnie wyprofilowanych krawędziach 2,5 D, które w doskonały sposób odzwierciedlają rzeczywisty kształt smartfonu Samsung Galaxy S21 Ultra.

Sprawdzone zakupy tylko z 4GSM.com

W naszym sklepie internetowym 4GSM znajdziesz szeroki wybór akcesoriów, w tym szkła i folie Samsung S21 Ultra. Wybierając oferowane przez nas modele, w zestawie otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia do ich montażu, w tym ściereczkę z mikrofibry, ściereczkę nasiąkniętą alkoholem oraz tasiemkę do zdejmowania kurzu. Całość zapakowana jest w oryginalne pudełko i dokładnie zabezpieczone na czas transportu. Nie zwlekaj i zamów oferowane przez nas szkła hartowane i folie do Samsung S21 Ultra, bez wychodzenia z domu. Oferujemy także etui Samsung S21 Ultra kompatybilne z tym modelem telefonu. Sprawdź, jakie to proste!

    pixel