Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane dla Samsung Galaxy S21

( ilość produktów: 14 )

Wszyscy wiemy, że współczesne smartfony dają naprawdę sporo możliwości i wielu z Nas nie wyobraża sobie życia bez nich. Niestety nie ma róży bez kolców i tymi są niewątpliwie podatności na uszkodzenia, czy nawet całkowite zniszczenie. Coraz większe rozmiary wyświetlacza i minimalizowanie ramki tylko pogłębiają ten problem. Pęknięcia, odpryski czy zbity ekran to jedne z najczęściej napotykanych problemów wśród użytkowników smartfonów. Szczególnie jeśli chodzi o flagowe modele marki Samsung, w przypadku których wymiana wyświetlacza, może przewyższać kwotę samego smartfonu. Warto być przezornym i zapobiegać takim sytuacjom i zainwestować w dobrej jakości szkła hartowane i folie Samsung S21. W naszym sklepie internetowym 4GSM posiadamy duży wybór szkieł i folii do wielu telefonów. Nasze akcesoria wyróżniają się wysokim stopniem twardości i chronią przed rysami oraz pęknięciami. Są to wysokiej jakości produkty pochodzące od cenionych producentów, które kupisz w niskiej cenie. Wybierz szkła hartowane i folie Samsung S21 z oferty 4GSM i przekonaj się, że wysoka jakość oferowanych przez nas produktów idzie w parze z niską ceną!

Szkła hartowane i folie Samsung S21 - bezpieczeństwo telefonu, które warto mieć

Decydując się na zakup tak flagowego produktu, jakim jest smartfon Samsung Galaxy S21, musisz pamiętać o odpowiednim jego zabezpieczeniu. W przypadku doskonałych parametrów, jakie oferuje ten model, samo etui Samsung S21 może nie wystarczyć, dlatego warto pomyśleć o szkłach hartowanych i foliach S21, których zakup niesie za sobą wyłącznie same korzyści.

Szkła hartowane i folie Samsung S21 mają za zadanie chronić Twój wyświetlacz przed niechcianymi rysami, odpryskami i pęknięciami. Jednak oprócz ochrony przed drobnymi uszkodzeniami, szkła i folie doskonale amortyzują upadki z wysokości, rozpraszając siłę uderzenia wewnątrz własnej struktury. Wszystko to za sprawą doskonale przemyślanej budowy i wykorzystania najwyższej jakości materiałów.

Dlaczego warto używać szkieł hartowanych i folii Samsung S21?

Szkła hartowane i folie S21 z oferty 4GSM to produkty, które z powodzeniem możemy polecić nawet najbardziej wymagającym klientom. Ich charakterystyczną cechą jest niebywała twardość określona na poziomie 9h w 10-stopniowej skali Mohsa, co oznacza, że tylko diamentowe ostrze jest w stanie spowodować na nich rysę. Przedmioty takie jak nóż, czy klucze w żaden sposób nie są w stanie uszkodzić oferowanych szkieł hartowanych do telefonu Samsung Galaxy S21.

Jedną z największych zalet stosowania naszych szkieł hartowanych i folii Samsung S21, jest dokładne dopasowanie ich do konkretnego modelu telefonu. Mowa tu zarówno o specjalnych wycięciach na przyciski, aparat i głośniki, ale także o doskonale wyprofilowanych krawędziach 2,5D, które idealnie odzwierciedlają kształt smartfonu Samsung Galaxy S21. Dodatkową zaletą naszych szkieł hartowanych do telefonów jest zastosowanie w nich specjalnej powłoki oleofobowej, która zmniejsza ilość widocznych na ekranie odcisków palców i innych zanieczyszczeń. Szkła i folie są kompatybilne z etui Samsung S21 dostępnymi w 4GSM.

Szkła ochronne UV do Galaxy S21

W prezentowanej przez nas ofercie znajdują się między innymi szkła hartowane Samsung Galaxy S21, które montuje się na wyświetlaczu smartfonu, przy pomocy płynnej substancji. Po wcześniejszym oczyszczeniu, odtłuszczeniu i osuszeniu ekranu telefonu, należy wylać ciecz na środek urządzenia, a następnie przyłożyć do wyświetlacza szkło hartowane. Po ułożeniu szkła należy sprawdzić, czy równo przylega, i przystąpić do czynności utwardzającej. Szkło należy utwardzić w 5 punktach wyświetlacza po 15 sekund każde. Prawidłowo przyklejone szkło w żaden sposób nie obniża jakości funkcjonowania wyświetlacza, nie wpływa na czułość dotyku i nie obniża jakości wyświetlanych kolorów.

    pixel