Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Samsung Galaxy S8

( ilość produktów: 4 )

Samsung to flagowy model telefonu, który od kilku lat nie schodzi z półek bestsellerów nowości technologicznych. Z tego powodu szkła hartowane i folie Samsung S8 to najlepsze zabezpieczenie ekranu Twojego smartfonu. Jeśli nie chcesz narażać się na nieplanowane wydatki pod postacią wymuszonego zakupu nowego sprzętu, koniecznie przemyśl zamontowanie takiej ochrony na swój model tego flagowca. Decydując się na telefon tak wysokiej klasy i z takiej półki cenowej, na pewno chcesz korzystać z niego jak najdłużej. Samo etui to za mało. Dlatego szkła hartowane i folie Hardglass Max 3MK do Samsung Galaxy S8 to korzystny wybór. Zainstalowany na wyświetlaczu jest w stanie uchronić go przed rozbiciem lub całkowitym pęknięciem. Tego nie zapewni Samsungowi nawet pancerny case! A to właśnie szkła hartowane Galaxy S8 3MK są jego najlepszym zabezpieczeniem.

Niezawodne szkła hartowane i folie Samsung S8

Mówi się, że wypadki chodzą po ludziach. Odkąd rozwój technologii pozwolił nam na używanie nowoczesnych smartfonów, upadki i inne usterki również i ich nie omijają. Zamiast więc wydawać pieniądze na kosztowne naprawy, lepiej im zapobiegać. Z pewnością pomogą Ci w tym właśnie to szkła hartowane i folie na Samsung S8. Jest projektowane z myślą o Klientach, którzy cenią sobie jakość ponad wszystko. Zabezpiecza nie tylko Twój sprzęt, ale również i oszczędności. Dlaczego?

Przyjmijmy, że kupujesz Samsunga S8 bez dodatkowego ubezpieczenia. Smartfon przez przypadek wypada Ci z kieszeni lub spada ze stolika. Kiedy szkła hartowane i folie Hardglass Max 3MK do Samsung Galaxy S8 nie są zamontowane na ekranie, pękniecie szyby, staje się niemal pewne. Wtedy wizja oddania telefonu do serwisu na kilka dni może przerażać. A jeszcze bardziej przeraża fakt, że wymiana ekranu to kolejny dodatkowy koszt. Instalując po zakupie szkieł hartowanych lub folii na Samsung S8 Whitestone, unikasz tych nieprzewidzianych wypadków i jesteś spokojniejszy o los swojego sprzętu.

Szkła hartowane i folie S8 Spigen – design i klasa

Nasze szkła hartowane i folie Samsung S8 Spigen to nie tylko ochrona, ale i ozdoba dla Twojego telefonu. Jeśli obawiasz się, że taki dodatek utrudni Ci korzystanie z telefonu lub opóźni jego reakcję na dotyk, od razu wyprowadzamy Cię z błędu. Każde ze szkieł i folii Samsung Galaxy S8 Spigen jest wykonane w taki sposób, by nie wpływać na wygodę obsługi sprzętu. Poza tym nie musisz również obawiać się o jego montaż. Do każdego zestawu dołączamy specjalne akcesoria, pozwalające nawet początkującemu użytkownikowi samodzielnie zamontować szkło hartowane na telefon Samsung Galaxy S8 Whitestone. Są kompatybilne z etui Samsung S8 dostępnych w naszym sklepie

Zapewne zastanawiasz się, jak stworzona jest taka ochrona, skoro oferuje ona praktycznie 100% zabezpieczenie ekranu i wyświetlacza przed niekorzystnym rozbiciem. Otóż szkła hartowane i folie Samsung Galaxy S8 Full Glue zostały wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości. To sprawia, że prawidłowe umieszczenie go na ekranie zapobiega pojawieniu się pajęczyny po upadku telefonu. Często też ochrania sam wyświetlacz przed awarią. To wszystko za sprawą tego, że szkło hartowane Samsung Galaxy S8 3MK podczas zderzenia z podłogą przejmuje siłę upadku na siebie. Rozbija się więc Twoje ochronne szkło hartowane Samsung Galaxy S8 Full Glue, a nie wyświetlacz sprzętu.

    pixel