Wyszukaj po ID produktu

Adaptery do słuchawek / przejściówki jack

( ilość produktów: 10 )

Adaptery do słuchawek zapewnią Ci słuchanie ulubionej muzyki lub podcastów na każdym urządzeniu za pomocą jednej pary słuchawek. Bez względu, czy chcesz je podłączyć do poru lightning, USB-C, czy cinch - jest to możliwe, dzięki temu niewielkiemu gadżetowi. Znajdziesz w naszym sklepie produkty Baseus, Choetech i Remax w odpowiednich cenach. Poznaj całą naszą ofertę przejściówek do słuchawek i ciesz się czystym i wyraźnym dźwiękiem!

Adaptery do słuchawek dostępne w sklepie

Za pomocą adapterów do słuchawek podłączysz słuchawki do wybranego urządzenia, bez względu na rodzaj portu. Oznacza to, że słuchawki dedykowane wyłącznie urządzeniom ze złączem jack, uruchomisz w telefonie Apple z portem lightning. Warto zwrócić uwagę na kilka interesujących produktów dostępnych w naszym sklepie:

  • Adaptery Lightning - mini jack 3,5mm. Ten rodzaj adapterów pozwala na połączenie słuchawek Apple z telefonem Samsung, Google, Xiaomi lub innej marki z systemem Android. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak aluminium, pleciona tkanina i rdzeń kabla z miedzi. Są niewielkie i lekkie, dzięki czemu zawsze możesz je mieć przy sobie. 
  • Adaptery USB-C na jack 3,5 mm są dedykowane dla telefonów, które nie posiadają tradycyjnego wejścia AUX. Są wykonane z materiałów, które zapewniają odporność na złamania i uszkodzenia mechaniczne. Pozłacane końcówki eliminują zakłócenia dźwięku, gwarantując czysty dźwięk. 
  • Adaptery mini jack na cinch chinch RCA umożliwiają konwersję sygnału audio z wtyczki mini jack na złącze cinch RCA, co jest przydatne w przypadku podłączania urządzeń audio do systemów dźwiękowych, głośników czy wzmacniaczy. 

Wszystkie te adaptery do słuchawek są dostępne w sklepie. 

Adaptery do słuchawek do telefonu

Adaptery do słuchawek pozwalają na połączenie różnych urządzeń audio np. telefonu, laptopa lub komputera ze słuchawkami. Są to odpowiednie przejściówki, jeśli w Twoim urządzeniu nie ma portu odpowiadającego złączu w słuchawkach. Dzięki temu możesz podłączyć słuchawki ze standardowym portem mini jack 3,5 mm do:

  • portu lightning, czyli urządzeń marki Apple: iPhone'ów, iPad'ów,
  • portu USB-C, dostępnym w większości urządzeń z Androidem oraz niektórych iOS,
  • portu cinch RCA, występujących w głośnikach, wzmacniaczach i sprzęcie audio.

Adaptery do słuchawek mogą też służyć do jako przejściówki do innego rodzaju sprzętu jak: głośniki, wzmacniacze, kamer i TV, amplitunerów. Zwiększają funkcjonalność tych urządzeń i możliwości użytkowania, bez konieczności zakupu nowych. 

Produkty dostępne w naszym sklepie, to kolekcja cenionych na rynku marek, cieszących się pozytywnymi opiniami. Wśród nich są adaptery do słuchawek Baseus, Choetech, Remax. Słyną z solidnego wykonania oraz niezawodności i właśnie dlatego trafiły do naszej oferty.

W kategorii adaptery do słuchawek oferujemy kilka najlepszych produktów, które dopasujesz do niemal każdego urządzenia. Warto zwrócić uwagę na kompatybilność z danym sprzętem, jakość dźwięku i wygodę użytkowania, aby wybrać odpowiedni adapter dla siebie.

    pixel