Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane do SmartWatch

( ilość produktów: 1 )

Jeszcze kilka lat temu smartwatch był nowinką wyłącznie dla zainteresowanych najnowszą technologią hobbystów - teraz jednak smartwatche stały się jednym z najpopularniejszych akcesoriów, a liczba ich funkcji w praktyce dorównała telefonom komórkowym. Są jednak również kosztowne, dlatego warto je chronić wszelkimi uszkodzeniami. Szkło hartowane smartwatch znakomicie się sprawdza do ochrony wyświetlacza tego urządzenia i przy tym nie zmienia w żaden sposób jego prezencji. Jest cienkie, doskonale przylega do powierzchni ekranu i nie wpływa na funkcje dotykowe czy jakość wyświetlanego obrazu. Właśnie dlatego większość osób kupuje szkło ochronne do smartwatcha jako pierwsze akcesorium po zakupie samego urządzenia. Uszkodzenie tej części smartwatcha jest bardzo kosztowne. Zarysowania, stłuczenia czy pęknięcia są zazwyczaj drogie w naprawie i niewiele serwisów się ich podejmuje, a naprawa w serwisie autoryzowanym często wynosi tyle, ile koszt zakupu nowego urządzenia. Dlatego zamów już dziś szkło hartowane na smartwatch i chroń swoje urządzenie przed większością uszkodzeń.

Czym wyróżnia się szkło hartowane na SmartWatch?

Szkło hartowane smartwatch różni się od folii zabezpieczającej między innymi funkcjami ochronnymi. Szkło hartowane ma twardość 9H w 10-stopniowej skali twardości Mohsa i w zasadzie można je zarysować wyłącznie diamentem co oznacza, że pozostaje w idealnym stanie przez praktycznie cały okres użytkowania urządzenia. Co więcej, jeśli jednak szkło ochronne smartwatch się uszkodzi, łatwo je wymienić na nowe. Wystarczy odkleić zniszczone szkło, co nie pozostawia na wyświetlaczu żadnych śladów i skaz, po czym nakleić nowe i odzyskać oryginalny wygląd swojego smartwatcha.

Szkło ochronne na smartwatch skutecznie chroni również przed stłuczeniem. Powierzchnia szkła pochłania całą energię uderzenia i nie pozwala jej przedostać się dalej, czyli wprost na sam ekran. Dzięki temu nawet uderzenie nadgarstkiem o mur, stół czy drzwi samochodu wcale nie musi skończyć się uszkodzeniem cennego akcesorium. Warto także pamiętać, że smartwatche są zdecydowanie bardziej niż smartfony narażone na uszkodzenia.

Dlaczego powinieneś kupić szkło hartowane SmartWatch w 4GSM?

Wszystkie szkła hartowane smartwatch dostępne w 4GSM pochodzą wyłącznie od renomowanych, znanych i lubianych producentów, którzy produkują akcesoria GSM już od wielu lat. Dzięki temu są między innymi znakomicie dopasowane do danego modelu smartwatcha. Skutecznie chronią dosłownie cały wyświetlacz, a nie tylko jego część, a przy tym zupełnie nie widać ich po prawidłowej aplikacji. Dopasowanie widać także po zaokrąglonych krawędziach w niektórych modelach. Takie szkło hartowane jest zupełnie niewidoczne po aplikacji, nie są także wyczuwalne ostre krawędzie.

Istotna jest również prostota naklejenia. W przeciwieństwie do folii zabezpieczających, szkło hartowane na smartwatch bardzo łatwo się nakleja, głównie za sprawą sztywnej powierzchni. Rzadko pod spodem pojawiają się jakiekolwiek bąbelki, lecz gdy jednak wystąpią, to znikają one samoistnie po kilku godzinach lub można to zrobić samemu “wypychając” je od środka wyświetlacza na zewnątrz.

    pixel