Wyszukaj po ID produktu

Etui na SmartWatch Apple

( ilość produktów: 69 )

Smartwatche to małe, lecz bardzo zaawansowane urządzenia elektroniczne, które przyciągają nowych użytkowników między innymi liczbą ciekawych opcji. Smartwatche firmy Apple są na tym polu niedoścignionym wzorem. Wysoka jakość obudowy w połączeniu z mnogością funkcji powoduje, że zegarki tej firmy wybierają osoby zainteresowane nowinkami technicznymi, takimi jak np. możliwość wykonania EKG w niektórych modelach. Aby jednak zegarek dobrze wyglądał przez długi czas, należy go chronić przed zniszczeniem. Etui Apple Watch służy jako ochrona tego urządzenia przed uszkodzeniem lub powstawaniem większych i mniejszych śladów zużycia. W naszym sklepie 4GSM znajdują się najlepsze etui do smartwatch Apple w kilku postaciach. Mogą być stonowane, minimalistyczne i zupełnie niewidoczne, jak i bardzo masywne, które doskonale zabezpieczą delikatne urządzenie przed zniszczeniami. Wszystkie modele dostępne w naszym sklepie są znakomicie wykonane i pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów.

Jaki case Apple Watch warto kupić na początek?

Wszystkie etui na Apple Watch służą do ochrony smartfona przed powstawaniem śladów zużycia - jedne robią to lepiej, a inne gorzej. Dla przykładu case w typie slim skutecznie chronią głównie przed niewielkimi rysami, są jednak niewidoczne po zainstalowaniu, a etui masywne i grube znakomicie zabezpieczają nawet przed wgnieceniami lub głębokimi zarysowaniami. Dlatego pierwszą kwestią, na którą należy zwrócić uwagę przy zakupie tego akcesorium, jest wymagany stopień ochrony. Do pracy fizycznej warto wybrać modele masywne i grube, a do pracy przy biurku sprawdzą się warianty slim. W 4GSM kupisz etui do Apple Watch:

  • Watch 8
  • Watch 7
  • Watch 6
  • Watch 5
  • Watch 4

Rodzaje i typy etui do smartwatch Apple

W naszym sklepie znajdują się praktycznie wszystkie etui do smartwatchy tej amerykańskiej marki. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się ramki ochronne. Ramka po naklejeniu na ekran smartwatcha wystaje nieco wyżej niż sam wyświetlacz, przez co znakomicie go chroni przed większością typowych uszkodzeń. Takie ramki są dopasowane kolorystycznie do danego modelu zegarka i nie zmieniają jego designu w żaden możliwy sposób. Kolejną formą jest etui na całą obudowę, które z kolei zabezpiecza zarówno ekran (również dzięki wyższym krawędziom bocznym), jak i kopertę. Dzięki temu etui do Apple Watch chroni cały zegarek przed zarysowania, stłuczeniami lub wgnieceniami.

Czy warto używać case Apple Watch?

Case Apple Watch to znakomity wybór dla każdego właściciela tego nowoczesnego urządzenia elektronicznego. Znakomicie chroni przed zarysowaniami oraz stłuczeniami i w wielu przypadkach poprawia także ich stylistykę. Dzięki temu zegarek pozostanie w stanie fabrycznym przez znacznie dłuższy czas niż bez ich użycia, co ma duże znaczenie np. podczas sprzedaży zegarka w celu zakupu nowego. Sprzedaż modelu zużytego, porysowanego i z wgnieceniami jest praktycznie niemożliwa. Co więcej, czasami uszkodzenia zegarka powodują także jego kompletne zniszczenie, np. poprzez stłuczenie wyświetlacza, przez co jego właściciel będzie zmuszony do kosztownej wymiany. Unikaj takich komplikacji i zamów już dziś nowe etui Apple Watch w sklepie 4GSM!

pixel