Wyszukaj po ID produktu

Obudowy do tabletów

( ilość produktów: 3 )

Obudowy do tabletów dostępne w sklepie 4GSM to elementy, które mogą odmienić wygląd Twojego urządzenia lub zastąpić uszkodzone części. Są one dostępne dla różnych modeli tabletów, w tym dla tych produkowanych przez Sony. Poznaj całą naszą ofertę obudów do tabletów i wybierz odpowiednią do twojego modelu!

Obudowy do tabletów

Obudowy do tabletów dostępne w 4GSM to specjalnie zaprojektowane, kompatybilne z wieloma modelami tabletów części serwisowe. Są to kluczowe elementy dla ochrony tabletu, utrzymania jego funkcjonalności i estetyki.

Obudowy tabletów są dostępne w różnych wariantach, w tym jako "Grade B", co oznacza, że mogą mieć minimalne ślady użytkowania. Na przykład, obudowa klapki baterii Sony Xperia Z2 Tablet 10.1 Biała Grade B jest dostępna w sklepie. Ta obudowa jest idealna dla tych, którzy chcą zastąpić uszkodzoną obudowę swojego tabletu Sony Xperia Z2, zachowując jednocześnie oryginalny wygląd urządzenia.

Podobnie, obudowa klapki baterii Sony Xperia Z Tablet Grade B jest dostępna dla tych, którzy posiadają model Sony Xperia Z. Ta obudowa jest kompatybilna z tym modelem i jest idealna dla tych, którzy chcą zastąpić uszkodzoną obudowę swojego tabletu.

Pamiętaj, że obudowy do tabletów są kluczowym elementem ochrony Twojego urządzenia. Dlatego ważne jest, aby wybrać obudowę, która jest kompatybilna z Twoim modelem tabletu i spełnia Twoje oczekiwania co do jakości i wydajności.

    pixel