Wyszukaj po ID produktu

Uchwyty na tablet

( ilość produktów: 5 )

Uchwyty na tablet w formie stojaków i podstawek do urządzeń mobilnych znajdziesz w naszej bogatej ofercie. Dostępne są uchwyty dedykowane urządzeniom Apple oraz uniwersalne. Możesz korzystać z nich podczas oglądania filmów, grania w gry mobilne, czy też podczas pracy lub nauki. Sprawiają, że kilka godzin przed laptopem przestaje być męczące, dzięki nim możesz poprawić ergonomię i komfort swojej pracy. Sprawdź całą naszą ofertę uchwytów na tablet!

Uchwyty na Tablet sklepu 4gsm.com

W sklepie 4gsm.com znajdziesz uchwyty na tablet dla urządzeń Apple i uniwersalne. Każdy z produktów cechuje się wysoką jakością oraz wieloma funkcjami. Składane podstawki zapewniają wygodę i komfort użytkowania, a także stabilność i ochronę dla Twojego tabletu. Przy wyborze uchwytu na tablet warto wziąć pod uwagę własne preferencje i potrzeby, a sklep 4gsm.com z pewnością zaoferuje Ci odpowiednią opcję.

Tablet to bardzo zaawansowane technicznie urządzenie, którego wadą jest stosunkowo duża waga i wymiary zewnętrzne. Trzymanie go w ręce nie sprawia zbyt wiele trudności, lecz już umieszczenie go na desce rozdzielczej jako nawigacji czy na biurku jako dodatkowego monitora jest znacznie trudniejsze. Z pomocą przychodzą uchwyty na tablet. Akcesoria tego rodzaju sprawdzają się do kilku celów. Jedne zapewniają możliwość montażu tabletu do deski rozdzielczej w celu wyznaczania trasy, inne służą jako podręczny ekran z dodatkowymi informacji przy stanowisku pracy, a jeszcze inne do konsumowania treści multimedialnych, np. oglądania filmów. W sklepie 4GSM znajdują się najlepsze uchwyty na tablet znanych producentów. Poszczególne modele różnią się wyglądem i sposobem pełnienia funkcji, jak i możliwościami personalizacji, zmiany nachylenia czy pozycji. Uchwyt na tablet powinien być także stabilny, gdyż urządzenia te należą do bardzo kosztownych, a ich upadek nawet z niewielkiej wysokości może skończyć się zarysowaniem ekranu lub stłuczeniem.

Uchwyty na tablet Apple

W sklepie 4gsm.com znajdziesz bogaty wybór uchwytów na tablety, w tym dedykowane modele dla urządzeń marki Apple. Mogą przybierać one różne formy m.in. składanej podstawki na tablet jak UGREEN LP134. Solidna i stabilna konstrukcja umożliwia dostosowanie kąta nachylenia uchwytów, zapewniając wygodę użytkowania. Są lekkie i poręczne, dzięki czemu możesz je zabrać ze sobą wszędzie. Ustawiając tablet na podstawce, nie zasłaniasz sobie napisów, co pozwala na swobodne śledzenie fabuły filmu czy gry. Podstawki na tablet mają specjalne otwory, umożliwiające ładowanie tabletu bez konieczności zdejmowania z uchwytu. Ich składana konstrukcje sprawiają, że są łatwe do przenoszenia i doskonale sprawdzą się zarówno w domu, jak i w podróży. Wykonane z wytrzymałego stopu aluminium i wyposażone w silikonowe podkładki, zapewniają stabilność i ochronę każdego tabletu.

Uchwyty na Tablet Uniwersalne

Uniwersalne uchwyty na tablety pasują do większości modeli telefonów i tabletów. Jednym z nich jest podstawka ROCK Universal Stand Holder Smartphone & Tablet. Takie stojaki na tablet mają solidną podstawę, utrzymującą urządzenie w stabilnej pozycji. Uchwyty mają regulowane ramiona oraz głowicę o zakresie 360 stopni, co pozwala na swobodne dostosowanie kąta i wygodne korzystanie z tabletu. To praktyczne rozwiązanie nie tylko w showroomie, ale również w kuchni, podczas gotowania, czy podczas nauki. Uniwersalne uchwyty na tablet dedykowany są dla telefonów, jak i tabletów, a antypoślizgowe wykończenie zapewnia pewne trzymanie urządzeń.

Uchwyt na tablet do biurka

Tablet może służyć między innymi do pracy. Wiele osób stawia go na biurku tuż obok ekranu komputera, gdyż duży wyświetlacz (nawet o wielkości 13”) pozwala na wyświetlanie na nim informacji potrzebnych do wykonania danego zlecenia, np. danych technicznych, zdjęć czy parametrów produktów. Niezbędny jest wówczas uchwyt na tablet w formie minimalistycznej, który stawia się na biurku. Najlepsze z nich są te, które można dowolnie ustawiać w kilku płaszczyznach, wówczas każdy użytkownik może dostosować kąt nachylenia tabletu do swoich własnych potrzeb.

Podczas konsumowania treści multimedialnych, szczególnie oglądania filmów czy długiego czytania, liczy się między innymi wygoda. Uchwyty na tablet można postawić np. na biurku i oglądać filmy wprost ze swojego ulubionego fotela lub położyć tuż przed swoimi oczami w pozycji leżącej na brzuchu. Możliwości są nieograniczone i warto z nich skorzystać. Trzymanie tego masywnego urządzenia w dłoni przez cały czas trwania długiego filmu lub kilku odcinków serialu z pewnością nie będzie należało do komfortowych.

    Jaki uchwyt na tablet do samochodu jest najlepszy?

    Tablet to duże i masywne urządzenie, dlatego w jego przypadku od uchwytu do samochodu wymaga się stabilności i wytrzymałości. W naszym sklepie 4GSM znajdziesz najlepsze uchwyty do samochodów, które zabezpieczą Twój tablet na czas podróży, a przy tym będą także ciekawą ozdobą deski rozdzielczej. Modele różnią się głównie kolorem, który warto dopasować do kolorystyki wnętrza pojazdu, jak i kształtem. W ofercie znajdą coś dla siebie zarówno zwolennicy minimalizmu, jak i osoby, które oczekują możliwości ustawień urządzenia w wielu płaszczyznach. Pomaga w tym teleskopowe ramię i solidna przyssawka.

    Uchwyt na tablet do roweru – ciekawa nowinka techniczna

    Podczas jazdy na rowerze wcale nie trzeba się rozstawać ze swoim ulubionym tabletem. Przechowywanie go w plecaku jest dobrym pomysłem, jednak traci się wówczas możliwość np. nawigowania czy łatwej zmiany aktualnego utworu, z kolei trzymanie tabletu w kieszeni jest w dodatku bardzo niebezpieczne. Uchwyt na tablet do roweru zapewnia możliwość montażu go do kierownicy, dzięki czemu możesz mieć go ciągle przed sobą i monitorować tempo pracy serca (za pomocą specjalnych smartwatchów), spalone kalorie, przejechane kilometry czy czas ciągłej jazdy. Wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację i monitorować swoje poczynania, sukcesy i rozwój. Zamów już dziś w naszym sklepie 4GSM najlepsze uchwyty na tablet i ciesz się bezpiecznym i wygodnym użytkowaniem tego urządzenia w każdych warunkach.

    pixel