Wyszukaj po ID produktu

Transmitery FM, Bluetooth

( ilość produktów: 2 )

Transmitery FM to urządzenia, które umożliwiają bezprzewodowe przesyłanie dźwięku z urządzenia źródłowego, takiego jak telefon komórkowy, do odbiornika FM, na przykład radia samochodowego. W sklepie 4GSM znajdziesz różne modele transmiterów FM, które są kompatybilne z niemal każdym telefonem. Dzięki nim w podróży będziesz mógł słuchać ulubione muzyki, nawet bez dostępu do radia. Poznaj całą naszą ofertę i wybierz transmiter dla siebie!

Transmitery FM Bluetooth

Jednym z transmiterów FM dostępnych w sklepie 4GSM jest transmiter Rock. Ten model łączy w sobie funkcje transmitera FM i ładowarki samochodowej z dwoma portami USB. Transmiter ten obsługuje połączenia głosowe dzięki wbudowanemu mikrofonowi i specjalnemu algorytmowi redukcji echa. Umożliwia także odtwarzanie muzyki z pamięci przenośnej, takiej jak pendrive. Urządzenie to zostało wyposażone w wyświetlacz LED i potencjometr z zintegrowanym przyciskiem multifunkcyjnym, co eliminuje konieczność instalowania dodatkowej aplikacji w telefonie. Transmiter działa na podstawie technologii Bluetooth 4.2 i algorytmów cyfrowej redukcji szumów, co zapewnia najwyższą jakość przekazywanego dźwięku.

Innym modelem dostępnym w sklepie 4GSM jest transmiter Bluetooth marki Plantronics. Ten transmiter umożliwia przesyłanie muzyki z domowego sprzętu do słuchawek marki Plantronics.

Wszystkie transmitery FM dostępne w sklepie 4GSM są uniwersalne, co oznacza, że są kompatybilne z większością modeli telefonów. Są łatwe w obsłudze i instalacji, a ich kompaktowy rozmiar sprawia, że są wygodne w transporcie.

    pixel