Wyszukaj po ID produktu

Obudowy do telefonów

( ilość produktów: 641 )

Każdy telefon jest narażony na uszkodzenia powstające w trakcie standardowego użytkowania. Położenie go na brudnym blacie, upadek z niewielkiej lub dużej wysokości czy też znaczne zarysowanie to czynniki zachęcające do wymiany obudowy - elementu, który jest zdecydowanie najbardziej widoczny. Nawet najpiękniejszy model nowoczesnego telefonu z uszkodzonym tyłem, frontem lub bocznymi krawędziami jest nieatrakcyjny i sprawia wrażenie zaniedbanego. Właśnie dlatego warto wymienić wówczas obudowę na nową i odzyskać radość z używania danego modelu smartfonu. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze obudowy do telefonów. Wszystkie spełniają rygorystyczne normy i są całkowicie nowe lub używane z demontażu. Poszczególne modele bardzo precyzyjnie opisaliśmy na naszej stronie, gdyż doskonale wiemy, że to najważniejsza część telefonu dla wielu użytkowników. W ofercie znajdują się między innymi fronty, a także klapki baterii oraz korpusy i komplety, czy też klawiatury do nieco starszych modeli. Zamówienia wysyłamy szybko i bez zbędnej zwłoki, starając się, aby zamówione obudowy do telefonów dotarły do klienta najszybciej jak to możliwe.

Czy obudowy do telefonów są trwałe?

Każdy smartfon jest narażony na zniszczenia, nawet ten, który ciągle trzymamy w zabezpieczającym pokrowcu. Jak to możliwe? Otóż smartfon to bardzo delikatne urządzenie, które może zarysować nawet ziarenko piasku. Takie ziarenko może wpaść do etui i stworzyć na obudowie telefonu wiele głębokich rys niemożliwych do usunięcia lub zatuszowania. Jeszcze gorzej jest wtedy, gdy korzystamy z telefonu bez pokrowca. Wówczas nawet położenie telefonu na blacie może wywołać wiele zarysowań. Podobnie z upadkiem smartfonu na twardą powierzchnię - mogą powstać wgłębienia i różnego rodzaju uszczerbki. Dlatego też obudowy są dość trwałe i dobrze chronią wewnętrzne podzespoły telefonu, są jednak podatne na uszkodzenia wizualne, które zmniejszają atrakcyjność każdego smartfonu.

Czy warto wymienić obudowę telefonu?

Zdecydowanie tak! Uszkodzenie i tym samym zmniejszenie atrakcyjności telefonu jest bardzo bolesne dla każdego użytkownika. Nawet kilka dość głębokich rys potrafi zmniejszyć radość użytkowania danego telefonu, dlatego warto wymienić całą obudowę i cieszyć się perfekcyjnym wizualnie smartfonem. Pamiętajmy jednak, że to dość trudny proces. Obudowy do telefonów są na ten moment dość skomplikowane i mogą wymagać wykonania wielu czynności podczas ich wymiany na nowy, np. podważenia lub wyciągnięcia wyświetlacza. Najlepiej zlecić to wykwalifikowanemu serwisantowi, który będzie wiedział jak obchodzić się z danym modelem urządzenia.

Obudowy do telefonów - sposób na zmianę wyglądu urządzenia

Warto wiedzieć, że wymiana obudowy może ożywić telefon - wystarczy wybrać inną niż tą, którą mieliśmy na samym początku. To bardzo ciekawe rozwiązanie, które ma wielu zwolenników. Na czym polega? Otóż jeśli jesteśmy właścicielami srebrnego iPhone’a 5S, być może dobrze będzie zdecydować się na wersję złotą? Warto stworzyć także nieszablonowe połączenie, którego nie przewidział producent, np. montując złoty tył na czarny front w modelu iPhone 7. Pamiętajmy jednak, że wraz z wymianą tyłu na inny, specyfikacja naszego modelu na stronie producenta pozostanie taka, jak w dniu zakupu.

Dlaczego warto kupić obudowę do telefonu w 4GSM?

W naszym sklepie znajdziesz jedynie wyselekcjonowane, pewne i znakomicie wykonane obudowy do telefonów w najwyższej jakości. Wszystkie pochodzą od renomowanych producentów i są bardzo precyzyjnie sprawdzane pod kątem ich wyglądu oraz trwałości. Zapraszamy do zakupu najlepszych modeli już dziś!

pixel