Wyszukaj po ID produktu

Uchwyty na telefon z bezprzewodowym ładowaniem indukcyjnym

( ilość produktów: 14 )

Uchwyty indukcyjne umożliwiają montaż i ładowanie smartfonów w samochodzie. Większość z nich to akcesoria 2w1, czyli uchwyty indukcyjne i bezprzewodowe ładowarki w jednym akcesorium. W 4GSM.com znajdziesz wysokiej jakości produkty, sygnowane taki markami, jak: Baseus, Ugreen, Usams, czy iOttie. Pozwolą Ci cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem podczas podróży samochodem. Poznaj całą naszą ofertę bezprzewodowych uchwytów indukcyjnych!

Uchwyty indukcyjne na telefon

Uchwyty indukcyjne na telefon to akcesoria samochodowe, które łączą funkcję uchwytu do smartfona z możliwością bezprzewodowego ładowania. Mają na celu zapewnienie Tobie wygodnego korzystania z telefonu podczas jazdy samochodem. Wszystkie indukcyjne uchwyty, jakie znajdziesz w naszym sklepie, dostosowane są do montażu w samochodzie i umożliwiają ustawienie smartfona w pozycji pionowej lub poziomej.

Uchwyty indukcyjne posiadają magnesy, które ułatwiają montaż i demontaż smartfona oraz utrzymują go w jednej pozycji. Są na tyle mocne, że zapewniają pewny chwyt telefonu nawet podczas jazdy po nierównej nawierzchni, pokonywania zakrętów czy hamowania. Uchwyty wykonane są z: PC, stopu aluminium, ABS oraz szkła hartowanego, co sprawia, że są solidne, sztywne i trwałe.

Wiele z uchwytów indukcyjnych oferowanych w naszym sklepie ma funkcję bezprzewodowego ładowania, zgodnie z technologią indukcyjną QI. Dzięki temu można ładować telefony kompatybilne z tą technologią, bez konieczności podłączania ich do kabla ładowania. Wyposażone są w inteligentny chip, który identyfikuje urządzenia z opcją szybkiego indukcyjnego ładowania i automatycznie dostosowuje moc ładowania do wymagań konkretnego modelu telefonu.

Dodatkowe funkcje uchwytów indukcyjnych to:

  • obrotowa głowica,
  • automatyczne zamykanie i otwieranie ramion uchwytu,
  • antypoślizgowa konstrukcja,
  • sygnał dźwiękowy przypominający o odebraniu telefonu.

Bezprzewodowe uchwyty na telefon w 4gsm.com

Jednym z bezprzewodowych uchwytów na telefon dostępnych w 4gsm.com jest magnetyczny uchwyt samochodowy z funkcją bezprzewodowego ładowania dedykowany dla pojazdów marki Tesla. Tak, jak kilka innych produktów obsługuje technologię MagSafe. 

Dla wymagających kierowców polecamy bezprzewodowy uchwyt samochodowy Baseus. Ma precyzyjny mechanizm, który automatycznie dopasowuje się do rozmiarów telefonu o przekątnej od 4,7 do 7,5 cala. Pełni także funkcję inteligentnej ładowarki indukcyjnej, która dostosowuje moc ładowania do konkretnego urządzenia. 

Kolejnym innowacyjnym produktem jest uchwyt samochodowy USAMS US-CD164, który wyposażony jest w rozłączaną ładowarkę indukcyjną z magnesem o mocy 15W. Ten uchwyt jest uniwersalny i prosty w użyciu, a także umożliwia zabranie ładowarki do domu lub biura.

Bezprzewodowe ładowanie umożliwia wygodne i szybkie uzupełnianie energii baterii telefonu, eliminując konieczność korzystania z kabli. Uchwyty te posiadają różne funkcje, takie jak automatyczne dopasowanie do rozmiaru telefonu, magnetyczne mocowanie, regulowane kąty nachylenia i łatwość montażu.

W sklepie 4gsm.com znajdziesz także inne akcesoria samochodowe, które mogą ułatwić korzystanie z telefonu w czasie jazdy. Możesz znaleźć uchwyty na kubek, uchwyty na kratki wentylacyjne, ładowarki samochodowe i wiele innych. Dzięki nim będziesz mógł bezpiecznie i wygodnie używać swojego smartfona w samochodzie, niezależnie od tego, czy potrzebujesz nawigacji, odtwarzania muzyki, czy prowadzenia rozmów telefonicznych.

    pixel