Wyszukaj po ID produktu

Kijki selfie / Statywy

( ilość produktów: 5 )

Kijki Selfie i statywy do narzędzia do telefonu, dzięki którym Twoje zdjęcia osiągną wysoką jakość. W naszej ofercie znajdziesz selfie stick, które możesz obsługiwać jedną ręką i które z łatwością zmieścisz w kieszeni. Mamy też produkty, które łączą funkcję kijka selfie ze statywem. Takie urządzenie ustabilizuje Twój aparat na tyle, że będziesz mógł wykonać dokładne zdjęcia lub nagrać film z szerszej perspektywy. Wybierz nasze produkty, aby cieszyć się doskonałą jakością zdjęć i wyrazić swoją kreatywność w fotografii!

W sklepie 4gsm.com oferujemy duży wybór kijków selfie i statywów do telefonu. To akcesoria, które umożliwiają wykonywanie profesjonalnych zdjęć i selfie, nawet amatorom. Kijki selfie zapewniają szeroki obraz, dzięki czemu zdjęcia prezentują się bardzo dobrze i mogą pomieścić większy kadr. Statywy natomiast pozwalają ustawić telefon w odpowiedniej pozycji i wykonywać zdjęcia, nagrywać filmy lub prowadzi transmisję na żywo. 

Kijki selfie, jakie znajdziesz w naszym sklepie to 2-funkcyjne uchwyty, o nowoczesnym designie. Możesz używać ich jako teleskopowego ramienia lub małej rączki do kamery. Długość ramienia można regulować, wydłużając je lub skracając jednym ruchem. Są one niezawodnym towarzyszem każdej podróży.

Cechy naszych produktów to:

  • oryginalność - wybieramy produkty wyłącznie cenionych marek, zapewniające gwarancję użytkowania,
  • elegancja - komponując ofertę statywów i kijków zwracamy uwagę również na wygląd produktów,
  • precyzyjne wykonanie - jakość jest także bardzo ważnym elementem, wybieramy statywy do telefonów o wytrzymałej konstrukcji,
  • stabilność - konstrukcja kijków selfie jest lekka, wykonana z aluminiowych materiałów, co sprawia, że są one łatwe do przenoszenia. 

Kijki Selfie

Kijki selfie to uchwyty do telefonu, które służą do robienia zdjęć samobieżnych. Możesz używać ich w dwojaki sposób: jako długie teleskopowe ramię lub krótką rączkę do kamery. Niezawodnie towarzyszą w każdej podróży i umożliwiają tworzenie profesjonalnych selfie. Poza tym mogą służyć także jako profesjonalne narzędzia w codziennej pracy. Są odpowiednie dla influencerów, vlogerów, youtuberów, podróżników lub sprzedawców, którzy przedstawiają swoje produkty za pomocą filmów lub transmisji.

Jednym z naszych flagowych kijków selfie jest SPIGEN S530W. Ten model wykonany jest z trwałych materiałów, charakterystycznych dla marki premium. Co więcej, jest całkowicie bezprzewodowy i posiada ergonomiczny uchwyt, który doskonale leży w dłoni. Jego stylowa i kompaktowa konstrukcja pozwala na noszenie go nawet w kieszeni. Możesz go przekręcić i rozłożyć, aby korzystać z funkcji selfie. Dzięki pilotowi Bluetooth możesz wykonywać całkowicie nowe zdjęcia grupowe i inne kreatywne ujęcia. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie dokładność i wysoką jakość zdjęć. 

Statywy do telefonu

Statywy do telefonu to uchwyty, które umożliwiają robić zdjęcia przy użyciu telefonu komórkowego. Utrzymanie stabilnej pozycji podczas robienia zdjęć lub nagrywania filmów jest wyjątkowo ważne, jeśli chcesz stworzyć profesjonalny film. Nie zawsze jest to tak łatwe, warunki atmosferyczne lub fizyczne, nie zawsze na to pozwalają. Staty umożliwi Ci utrzymanie telefonu w jednej pozycji przez długi czas. Jest także przydatnym narzędziem, kiedy chcesz nagrać film lub zrobić zdjęcie z dalszej perspektywy. 

Jednym z naszych flagowych produktów jest Selfie Stick Tripod S540W od firmy Spigen.  Swoje działanie opiera na technologii Bluetooth, posiada dodatkowy pilot, który pozwala na robienie zdjęć grupowych i innych kreatywnych ujęć. Ten statyw jest kompatybilny z urządzeniami iOS i Android. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie dokładność i wysoką jakość zdjęć.

Czas użytkowania na baterii, czas ładowania, zasięg pracy pilota oraz inne specyfikacje techniczne są szczegółowo opisane dla każdego produktu.

    pixel