Wyszukaj po ID produktu

Uchwyty na telefon do motocykla

( ilość produktów: 6 )

Uchwyty na telefon do motocykla gwarantują pewne i stabilne zamocowanie telefonu, umożliwiają także wygodne korzystanie z nawigacji oraz innych funkcji telefonu podczas jazdy. Produkty dostępne w naszym sklepie możesz zamontować ro mostka kierownicy lub lusterka. Zapewniamy uchwyty motocyklowe najlepszych marek: Spigen, iOttie, Joyroom. Poznaj całą naszą ofertę uchwytów do Twojego motocykla!

Uchwyty na telefon do motocykla

Za pomocą uchwytów motocyklowych na telefon stabilnie przymocujesz swój smartfon do kierownicy motocykla. Ułatwi Ci to korzystanie z niego podczas jazdy. Są bardzo łatwe w obsłudze. Dzięki nim możesz używać telefonu jedną ręką, co jest szczególnie ważne podczas jazdy. Wystarczy docisnąć i przekręcić uchwyt o 45 stopni, aby wpiąć telefon i mieć go zawsze pod ręką. 

Uchwyty do motocykla są wykonane z lekkich i kompaktowych materiałów, co nie psuje aerodynamiki pojazdu. W zestawie z uchwytem znajduje się uniwersalny adapter w postaci naklejki. Można go przykleić do dowolnego smartfona lub etui za pomocą mocnej taśmy klejącej. To rozwiązanie sprawia, że uchwyt jest kompatybilny z większością modeli telefonów. Dostępne są etui dedykowane do konkretnych modeli telefonów, co zapewnia pewność kompatybilności.

Uchwyty motocyklowe zapewniają regulację i obrót o 360 stopni, co daje możliwość dostosowania uchwytu do preferowanej pozycji i kąta widzenia. Dzięki temu korzystanie z nawigacji i innych funkcji telefonu podczas podróży jest bezpieczne. Możesz mieć dostęp do niezbędnych informacji bez konieczności trzymania telefonu w ręce, czy kieszeni.

Uchwyty do motocykla

Uchwyty motocyklowe na telefon przeznaczone są zarówno dla miłośników motocykli, jak i mniejszych sprzętów jak skutery. W sklepie 4gsm.com oferujemy uchwyty montowane do mostka kierownicy. Są lekkie, kompaktowe i nie wpływają na aerodynamikę poruszania się. Umożliwia to komfortowe przemieszczanie i łatwość użytkowania. 

Przykładem takiego produktu jest Uchwyt motocyklowy Spigen. W zestawie znajduje się uniwersalny adapter w postaci naklejki, który można zamocować na dowolnym smartfonie lub etui za pomocą bardzo mocnej taśmy klejącej 3M z serii VHB (Very High Bond). Możesz także korzystać z dedykowanego etui, które jest dostępne dla wybranych modeli telefonów marki Apple (iPhone X, XS, XR, XS Max).

Uchwyty motocyklowe na telefon dostępne w sklepie 4gsm.com zapewniają stabilne mocowanie telefonu również na lusterku motocykla. Dzięki solidnej konstrukcji i specjalnym zabezpieczeniom telefon jest utrzymywany w jednej pozycji, nawet podczas jazdy po nierównym terenie. Uchwyty do lusterka motocyklu mają regulację i obrót o 360 stopni, co umożliwia dostosowanie uchwytu do preferowanej pozycji i kąta widzenia.

W sklepie dostępne są uchwyty cenionych marek, takich jak Joyroom, iOttie czy Spigen. Mają antypoślizgowe mocowanie telefonu na czterech narożnikach, co zapewnia dodatkową ochronę przed zarysowaniami. Szeroki zakres regulacji uchwytów pozwala na dopasowanie ich do różnych rozmiarów telefonów, a solidne materiały użyte do produkcji zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas podróży.

    pixel