Wyszukaj po ID produktu

Uchwyty na telefon na palec

( ilość produktów: 55 )

Uchwyty na palec do telefonu ułatwiają trzymanie i obsługę smartfonu. Dzięki nim możesz obsługiwać urządzenie jedną ręką, nie martwiąc się, że wypadnie z dłoni. Odpowiadanie na wiadomości, robienie zdjęć, nagrywanie wideo czy przeglądanie treści również staje się o wiele prostsze. Są kompatybilne z niemal każdym telefonem (sprawdź w opisie produktu), możesz je wielokrotnie odklejać i przyklejać. W naszym sklepie uchwyty na palec do telefonu są dostępne w różnych wzorach i materiałach. Sprawdź całą naszą ofertę podstawek i uchwytów na palec!

Uchwyty do telefonu na palec

Uchwyty na palec do telefonu to samoprzylepne akcesoria, umieszczane na tylnej powierzchni telefonu. Są odpowiednie także do naklejania bezpośrednio na etui. Spełniają kilka funkcji: umożliwiają obsługę jedną ręką, stabilne trzymanie, stanowią też podstawkę, dzięki które ustawisz telefon na biurku. 

Uchwyty na palec to lekkie akcesorium, niewielkich rozmiarów, które pasuje do niemal każdego telefonu. Mają funkcję podstawki, dzięki której po rozłożeniu, wygodnie obejrzysz film lub przeprowadzisz wideokonferencję. Jeśli telefon posiada funkcję ładowania indukcyjnego, ważne jest umieszczenie uchwytu w miejscu, które nie blokuje cewki indukcyjnej. Wiele z nich jest kompatybilne z magnetycznymi uchwytami samochodowymi.

Uchwyty na palec, jakie znajdziesz w naszym sklepie, dostępne są w setkach kolorów oraz wzorów, ze znanymi postaciami i motywami. Składają się z dwóch elementów: podstawki z warstwą klejącą i składanego korpusu z krążkiem. Uchwyty zapewniają bezpieczne trzymanie telefonu podczas rozmowy, przeglądania zawartości lub wykonywania różnych czynności jedną ręką, takich jak pisanie wiadomości, robienie zdjęć czy nagrywanie wideo. Po rozłożeniu uchwytu może również pełnić funkcję podstawki, umożliwiając wygodne oglądanie filmów. Uchwyty można wielokrotnie odklejać i przyklejać, co pozwala na zmianę jego położenia lub przeniesienie na nowe etui lub telefon.

W serii uchwytów PopSocket możesz także wymieniać krążki (PopTop) bez konieczności wymiany całego uchwytu. Popsockets oferuje różnorodne wzory krążków, w tym trwałe nadruki, tekstylne materiały, elementy trójwymiarowe itp., co daje użytkownikom możliwość personalizacji swojego telefonu.

Uchwyty na palec w sklepie 4GSM.com

W sklepie 4GSM.com znajdziesz szeroki wybór uchwytów na palec do telefonu, które zapewniają wygodę i funkcjonalność podczas korzystania z urządzeń mobilnych. Dwie popularne serie to uchwyty samoprzylepne Baseus Rails oraz uchwyty Popsockets PopGrip.

Oferują one wiele korzyści dla użytkowników smartfonów m.in. wygodę użytkowania. Uchwyty na palec umożliwiają pewne trzymanie telefonu podczas codziennego użytkowania. Dzięki nim można łatwo operować urządzeniem jedną ręką, np. odpowiadać na wiadomości, robić zdjęcia, nagrywać wideo czy przeglądać treści.

Uchwyty takie jak Baseus Rails i Popsockets PopGrip mogą pełnić funkcję podstawki dla telefonu. Rozłożone stanowią stabilne podparcie, które umożliwia wygodne oglądanie filmów, grę lub korzystanie z aplikacji wymagających ustawienia telefonu w pionie, lub poziomie.

Są wyposażone w mocną warstwę klejącą, która zapewnia pewne przyczepienie do telefonu lub etui. Jednocześnie pozwalają na wielokrotne odklejanie i przyklejanie, dzięki czemu można je łatwo przenieść na inne miejsce lub na nowy telefon. Produkty te są dostępne w bogatej gamie wzorów i kolorów. 

Warto kupić uchwyty na palec do telefonu, ponieważ zapewniają one wygodę użytkowania, funkcjonalność podstawki, elastyczność dzięki wielokrotnemu odklejaniu i przyklejaniu, oraz możliwość personalizacji wyglądu urządzenia.

    pixel