Wyszukaj po ID produktu

Uchwyty na telefon do kratki nawiewu

( ilość produktów: 52 )

Uchwyty samochodowe montowane do kratki wentylacyjnej w samochodzie ułatwiają długą podróż i sprawiają, że staje się ona wyjątkowo bezpieczna. Nasze produkty to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają wygodnego, sposobu na korzystanie ze swojego smartfona podczas jazdy samochodem. Możesz obsługiwać je jedną ręką, korzystać z szybkiego ładowania, technologii MagSafe, lub po prostu stabilnie umieścić telefon w jednej pozycji. Poznaj całą naszą ofertę uchwytów do kratki nawiewu i wybierz odpowiedni dla siebie!

Uchwyty do kratki nawiewu

Uchwyty do kratki nawiewu są przeznaczone dla posiadaczy smartfonów. To narzędzia, które utrzymują Twój telefon w stabilnej pozycji podczas jazdy samochodem. W naszym sklepie znajdziesz odpowiedni uchwyt samochodowy do każdego telefonu. Kupisz tu akcesoria do: iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo, Google Pixel, LG i wielu innych. Rozstaw ramion pozwala dopasować telefon o szerokości 64-92mm, a obrotowa głowica 360 stopni umożliwia dostosowanie kąta widzenia do indywidualnych potrzeb.

Wykonane są z wysokiej jakości poliwęglanu, silikonu i innych odpornych na użytkowanie materiałów. Sprawia to, że jeden uchwyt będzie służył Ci przez wiele miesięcy bez konieczności wymiany. Uchwyty do kratki, jakie znajdziesz w naszym sklepie, są trwałe i niezawodne. Antypoślizgowe wykończenie chroni telefon przed zarysowaniami i wzmocnia zacisk.

Montaż uchwytu w kratce wentylacyjnej nie zajmuje przestrzeni na desce rozdzielczej, poprawiając widoczność i zwiększając bezpieczeństwo.

Dla tych, którzy często podróżują samochodem, odpowiednie będą uchwyty do kratki z technologią bezprzewodowego ładowania. Oferujemy praktyczne uchwyty dla posiadaczy smartfonów z technologią MagSafe. Łączą one funkcję ładowania i podstawki w jednym. Zostały wzbogacone o ładowarkę o mocy 15W, co umożliwia szybkie i bezpieczne ładowanie telefonu podczas jazdy.

Uchwyty na telefon do kratki

Uchwyty na telefon do kratki wentylacyjnej są solidnie wykonane, zapewniają stabilne mocowanie telefonu w samochodzie. Wiele z naszych produktów, możesz obsługiwać jedną ręką, dzięki łatwemu mechanizmowi OneTap. Umieszczanie i wyjmowanie telefonu jest w nich wyjątkowo proste. Dzięki sprężynowemu zaciskowi, telefon jest bezpiecznie blokowany, umożliwiając korzystanie zarówno w trybie pionowym, jak i poziomym.

Niektóre wersje naszych uchwytów są wyposażone w ładowarkę lub kompatybilne z technologią bezprzewodowego ładowania MagSafe oraz uchwyty z funkcją ładowania i podstawki w jednym.

Zapraszamy do zakupu uchwytów samochodowych do kratki wentylacyjnej w sklepie 4gsm.com. Oferujemy produkty wysokiej jakości, które są idealnym rozwiązaniem dla zawodowych kierowców, przedstawicieli handlowych i fanów długich podróży, chcących wygodnie korzystać ze swojego smartfona.

    pixel