Wyszukaj po ID produktu

Uchwyty na telefon samochodowe na zagłówek

( ilość produktów: 1 )

Uchwyty na zagłówek umożliwiają Twoim pasażerom wygodne oglądanie filmów podczas podróży. Umieszczenie uchwytu na zagłówku fotela sprawia, że korzystanie z telefonu będzie nie tylko komfortowe, ale i bezpieczne. W naszym sklepie znajdziesz takie produkty, najlepszych marek takich jak: Tech-Protect. Sprawdź całą naszą ofertę uchwytów samochodowych na telefon i wybierz odpowiedni dla siebie!

Uchwyty samochodowe na zagłówek

Uchwyty samochodowe na zagłówek są praktycznymi akcesoriami, które umożliwiają umieszczenie telefonu lub innych urządzeń mobilnych w bezpiecznym miejscu podczas jazdy. Zamontowanie uchwytu na telefon na zagłówku fotela samochodowego umożliwia Twoim pasażerom oglądać ulubione filmy w podróży.

Uchwyty samochodowe na zagłówek wykorzystują puste miejsce na zagłówku, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń w kabinie samochodu. Nie zajmują miejsca na desce rozdzielczej ani na panelu nawiewu, co oznacza, że ​​nie zakłócają widoczności ani funkcjonalności, a są świetną rozrywką dla podróżujących.

Montaż uchwytu na telefon na zagłówku umożliwia łatwy dostęp do urządzeń mobilnych, umieszczonych w dogodnej odległości wzroku i ręki pasażera. Można w ten sposób korzystać z odtwarzacza muzycznego lub rozmów telefonicznych bez konieczności odrywania wzroku od drogi. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla osób z chorobą lokomocyjną.

Solidne mocowanie zapobiega ich przemieszczaniu się podczas jazdy, gwarantując stabilną pozycję nawet podczas nagłego hamowania lub na wyboistej drodze. Wiele produktów ma funkcję regulacji kąta widzenia, co pozwala na dostosowanie pozycji ekranu urządzenia do wzrostu i potrzeb pasażera. Można łatwo zmienić kąt nachylenia, aby uzyskać optymalne widzenie ekranu nawet dla dziecka.

Wiele uchwytów dostępnych w naszym sklepie umożliwia bezprzewodowe ładowanie, magnetyczne mocowanie, ma elastyczne ramiona lub możliwość utrzymania tabletów. Dzięki temu użytkownicy mają większą elastyczność i wygodę podczas korzystania z urządzeń mobilnych w samochodzie.

Uchwyty na zagłówek są zazwyczaj uniwersalne i pasują do większości samochodów oraz różnych rozmiarów urządzeń mobilnych. To sprawia, że możesz ich używać w różnych pojazdach.

Uchwyty na zagłówek dostępne w sklepie 4GSM.com

Uchwyty na zagłówek dostępne w sklepie 4gsm.com zapewniają wygodę i bezpieczeństwo podczas podróży. Oferujemy uniwersalne uchwyty, które sprawdzają się w każdych warunkach, utrzymując stabilną pozycję telefonu lub tabletu, minimalizując ryzyko ich przemieszczania się.

Taki uchwyt na telefon montuje się na zagłówku fotela. Konstrukcja jest lekka, ale jednocześnie bardzo stabilna, dzięki zastosowaniu wytrzymałego poliwęglanu (PC) oraz miękkiego silikonowego wykończenia, które dodatkowo chroni urządzenie przed zadrapaniami.

Jedną z istotnych cech uchwytów są ruchome ramiona oraz obracana głowica, która umożliwia łatwe dopasowanie akcesorium do wzrostu pasażera. Uchwyty na zagłówek można obracać o 360 stopni, co zapewnia optymalny kąt widzenia. Są kompatybilne z niemal każdym rodzajem zagłówka, o szerokości od 105 do 380 mm.

Uchwyty na zagłówek dostępne w naszym sklepie pasują do różnych modeli telefonów i tabletów. Montaż i demontaż uchwytu jest łatwy, co zapewnia wygodę użytkowania.

W sklepie 4gsm.com znajdziesz szeroki wybór uchwytów na zagłówek, w tym opisywany model od marki Tech-Protect, który spełni Twoje oczekiwania podczas podróży, zapewniając wygodę i bezpieczeństwo Twoich urządzeń mobilnych.

    pixel