Wyszukaj po ID produktu

Uchwyty na telefon do samochodu w slot CD

( ilość produktów: 4 )

Uchwyty w slot CD umożliwiają montaż w wejściu na płyty CD Twojego samochodu. To odpowiednie miejsce, aby telefon nie ograniczał Ci widoczności podczas podróży. W sklepie 4gsm.com znajdziesz szeroki wybór uchwytów samochodowych przeznaczonych do montażu w slocie CD popularnych marek jak: Spigen, iOttie, Ugreen. Poznaj całą naszą ofertę produktów do Twojego samochodu!

Uchwyty w slot CD dostępne na 4GSM.com

Uchwyty w slot CD to akcesoria, które utrzymają Twój telefon w stabilnej pozycji podczas podróży samochodem. W naszym sklepie znajdziesz modele różniące się funkcjami. Na przykład, uchwyty marki iOttie, takie jak iOttie Easy One Touch Wireless Qi z ładowaniem indukcyjnym, są zaprojektowane tak, aby zapewnić zamocowanie telefonu w slocie CD jedną ręką. W uchwytach z Qi jak ten możesz również bezprzewodowo ładować swój telefon podczas podróży.

Inny popularny uchwyt w slot CD, jaki kupisz w 4GSM.com to iOttie iTap Magnetic CD Car Mount, który wykorzystuje magnetyczny system mocowania. Ten uchwyty, które umożliwiają stabilny montaż Twojego telefonu, do magnetycznej płytki, bez dodatkowych uchwytów. Taki rodzaj akcesoriów należy do najmniejszych i możliwych do przeoczenia w samochodzie.

Uchwyty w slot CD marki Spigen, takie jak Spigen TMS24 CD Slot Car Mount Holder i Spigen QS24 Magnetic CD Car Mount Holder, również umożliwiają ułożenie uchwytu w slocie CD. Oferują regulowaną konstrukcję, która umożliwia dostosowanie kąta i pozycji telefonu dla optymalnej widoczności i wygody.

Wszystkie uchwyty samochodowe w slot CD dostępne w sklepie 4gsm.com są łatwe w montażu i demontażu. Są one kompatybilne z większością samochodów posiadającymi slot CD, co sprawia, że są wygodnym rozwiązaniem dla wielu użytkowników.

Uchwyty na telefon w slot CD

Wybierając uchwyty na telefon w slot CD ze sklepu 4gsm.com, możesz cieszyć się bezpieczną i wygodną jazdą, jednocześnie mając swój telefon zawsze pod ręką. Dzięki uchwytowi na telefon nie będziesz musiał trzymać telefonu w ręce lub układać go w miejscach, w których zupełnie go nie widzisz i co chwilę musisz odwracać uwagę od drogi. Zapewni Ci pełen dostęp do telefonu, umożliwiając sprawną nawigację lub odbieranie połączeń bez utraty uważności. Wiele cech tych niewielkich gadżetów, może ułatwić Ci podróżowanie:

  • Uchwyty na telefon dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów i kształtów, więc możesz znaleźć idealny model dla swojego samochodu i dostępny dla Twojego modelu telefonu. W naszym sklepie dopasujesz uchwyt do niemal każdego smartfonu: Apple, Samsung, Google, Xiaomi, Huawei, Oppo i wielu innych. 
  • Są one bardzo łatwe w instalacji, a uchwyty w slot CD są kompatybilne z większością urządzeń mobilnych, również tabletów.
  • Uchwyty w slot CD zapewniają mocne mocowanie telefonu podczas jazdy, co pozwala skupić się na drodze.

Tak więc, jeśli szukasz wygodnego sposobu na trzymanie swojego telefonu podczas jazdy samochodem, odwiedź 4gsm.com i wybierz odpowiedni uchwyt w slot CD! Sprawdź dostępne modele i znajdź idealny uchwyt, który spełni Twoje oczekiwania podczas podróży samochodem.

    pixel