Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze do telefonów BlackBerry

( ilość produktów: 7 )

Zbiłeś szybkę w swoim BlackBerry? A może chcesz nieco odświeżyć wygląd telefonu i potrzebny Ci oryginalny wyświetlacz BlackBerry, dzięki któremu pozbędziesz się zarysowań z ekranu smartfonu? W takim razie świetnie trafiłeś. Asortyment naszego sklepu 4GSM z akcesoriami GSM jest tak bogaty, że znajdziesz tutaj nie tylko oryginalne wyświetlacze marki BlackBerry, ale również innych firm. Sprawdź całą naszą ofertę i wybierz odpowiedni produkt dla siebie!

Wyświetlacz BlackBerry dostępny na 4GSM

Telefony BlackBerry to z pewnością idealne modele dla osób, które chcą iść z duchem czasu, ale wymagają od smartfonu czegoś, czego nie oferują flagowce. Chociażby ekran dotykowy połączony z łatwo dostępną i wygodną w obsłudze klawiaturą. Sprawia to, że BlackBerry jest sprzętem idealnym dla osób prowadzących firmę i potrzebujących dobrego, niezawodnego telefonu do kontaktu z klientami, wysyłania maili z każdego zakątka świata czy przeglądania sieci.

Wiadomo też, że żaden smartfon nie jest niezniszczalny i czasami niefortunny upadek z wysokości lub wyślizgnięcie się telefonu z dłoni psuje wyświetlacz, lub korpus. Wtedy z pomocą przychodzi nowy, oryginalny wyświetlacz BlackBerry, który możesz zamontować samodzielnie lub zanieść razem z telefonem do serwisu. Warto wspomnieć, że większość takich firm oferuje niższą cenę naprawy, gdy klient dostarcza im popsuty sprzęt wraz z elementami potrzebnymi do jego naprawy i czas oczekiwania na wymianę ekranu jest znacznie krótszy.

Doskonały wyświetlacz BlackBerry Passport

Bez względu na to, czy w Twoim BlackBerry popsuł się tylko ekran, czy również po upadku telefonu przestała działać klawiatura, asortyment naszego sklepu przychodzi z pomocą. Znajdziesz tutaj zarówno same wyświetlacze, jak i ekrany z klawiaturą. Każdy oryginalny wyświetlacz BlackBerry, który znajdziesz w naszym sklepie, jest dedykowany wybranemu modelowi smartfona, dlatego nie ma mowy o zakupie niedopasowanego ekranu.

Każdy wyświetlacz BlackBerry Passport jest dopasowany do modeli z serii Passport. Pamiętaj, tylko by przy zakupie dokładnie sprawdzić, czy to na pewno ten wyświetlacz, ponieważ każdy typ smartfona marki BB różni się, chociażby kolorem, rodzajem serii czy finalnie wielkością ekranu.

Nie sposób również pominąć faktu, że w ciągu 14 dni od daty dokonania zakupu, możesz zwrócić zakupioną rzecz do nas, a my oddamy Ci pieniądze. Dzięki temu masz pewność, że nawet jeśli wybierzesz zły model ekranu, z łatwością go odeślesz i wymienisz na docelowy lub odzyskasz gotówkę.

BlackBerry Q30 – ekran do twojego telefonu

Tylko w naszym sklepie z akcesoriami GSM znajdziesz najlepszy wyświetlacz BlackBerry Passportt w cenie adekwatnej do jakości i przede wszystkim, w idealnym stanie. Jeśli więc ekran w Twoim telefonie uległ zepsuciu, jest pęknięty lub porysowany i chcesz wymienić go, by smartfon znów wyglądał jak nowy, koniecznie rozważ zakup tej części.

W każdym modelu BlackBerry Q30 ekran może się różnić, ponieważ wszystko zależy od tego, czy Twój BB ma klawiaturę oraz chociażby, jaka jest wielkość obecnego wyświetlacza. Dlatego przed finalnym zakupem koniecznie zapoznaj się z dokładnym opisem produktu. Dzięki temu zakupiony do BlackBerry Q30 ekran będzie idealny, a Ty zostaniesz użytkownikiem odświeżonego i naprawionego telefonu.

    pixel