Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze do telefonów HTC

( ilość produktów: 24 )

Wyświetlacze HTC to części, które w swoim telefonie możesz wymienić, jeśli ulegną uszkodzeniu. W sklepie 4GSM zgromadziliśmy dużą kolekcję tych produktów, kompatybilnych z poszczególnymi modelami telefonów: One M9, One M8, One M4 Mini, One M2 Mini. To oryginalne wyświetlacze HTC, pochodzące z demontażu. W opisie każdego z produktów znajdziesz dokładne informacje o jego stanie i klasie jakości. Poznaj całą naszą ofertę!

Wyświetlacze HTC

Wyświetlacze HTC to komponenty, które są używane w różnych modelach telefonów HTC. W sklepie 4GSM oferujemy je w różnych wariantach, oznaczonych jako Grade A, Grade B, lub Grade C. Określają one stan i stopień zużycia.

Grade A to najwyższa klasa jakości, oznaczająca stan idealny wyświetlacza. Oznacza to, że wyświetlacz jest w doskonałym stanie, bez widocznych wad na LCD.

Grade B oznacza minimalne ślady użytkowania, mogą występować drobne zarysowania lub ślady na obudowie, lub ramce wyświetlacza, jednak samej jakości wyświetlacza to nie dotyczy. Wyświetlacz nadal jest w dobrym stanie i nie posiada wad na LCD.

Grade C to klasa niższej jakości, która oznacza większe ślady użytkowania. Mogą występować większe zarysowania, otarcia lub inne widoczne ślady na obudowie lub ramce wyświetlacza. Jednakże podobnie jak w przypadku Grade B, samo LCD nie powinno posiadać wad.

Wszystkie wyświetlacze HTC na 4GSM są oryginalne, nieklejone i nie mają wad na LCD. Różnią się jedynie w klasie jakości, czyli Grade A, B lub C, oraz w kolorze lub modelu konkretnego wyświetlacza, takiego jak HTC HD7, Desire 601, Desire 816, One M8, One X, One Mini M4, itp.

Wyświetlacze do telefonów HTC 

W sklepie 4GSM kupisz wyświetlacze do telefonów HTC następujących modeli:

  • One M9
  • One M8
  • One M4 Mini
  • One M2 Mini

Każdy z tych produktów został przez nas sprawdzony. Weryfikujemy części serwisowe pod kątem stanu zużycia, sprawności technicznej i wyglądu. Wynika to z tego, że większość wyświetlaczy HTC dostępna w naszym sklepie pochodzi z demontażu. Oznacza to, że są to nieuszkodzone części, zdemontowane z innego urządzenia, w którym np. wykryto wadę produkcyjną. 

W opisie każdego z produktów możesz dokładnie przeczytać, w jakim stanie jest wyświetlacz do danego telefonu HTC. Dowiesz się w nim, czy posiada ramkę, jeśli tak, to w jakim kolorze i do telefonu, o jakiej barwie pasuje.e informację o tym, czy jest to ekran dotykowy i jaki jest jego godzaj np. LCD. 

Większość z wyświetlaczy HTC dostępnych na 4GSM to oryginalne części, które są dedykowane telefonom HTC. Zapewnia to całkowicie poprawne funkcjonowanie po zamontowaniu i brak dodatkowych wad. Z opisu produktu dowiesz się także, jakie jest źródło pochodzenia części, tzn. czy została zdemontowana, czy jest nowa, czy była używana. 

Ostatnim elementem jest stopień zużycia wyświetlacza. Jeśli produkt posiada jakiekolwiek skazy lub widoczne zarysowania, lub uszkodzenia wpływające na komfort użytkowania, dowiesz się o tym, czytając opis. Zawieramy te informacje, w celu dokładnego określenia, jak faktycznie wygląda produkt. Ten sam opis dotyczy ramki wyświetlacza, jeśli taka występuje.

    pixel