Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze do telefonów LG

( ilość produktów: 4 )

Uszkodzony ekran telefonu LG to nie koniec świata. W naszym sklepie 4GSM możesz kupić oryginalny wyświetlacz LG do Twojego smartfonu. To jedna z wielu części zamiennych, jakie znajdziesz w naszym sklepie. Wszystkie wyświetlacze testujemy pod kątem sprawności technicznej, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz działający element, gotowy do montażu. Każdy z nich dokładnie opisujemy, dając Ci informacje o źródle pochodzenia i klasie jakości. Sprawdź całą naszą ofertę i wybierz odpowiedni wyświetlacz do Twojego telefonu LG!

Wyświetlacze do telefonów LG w 4GSM

Wyświetlacze do telefonów LG to części zamienne, które umożliwiają Ci naprawę uszkodzonych ekranów w urządzeniach marki LG, takich jak telefony komórkowe. W sklepie 4GSM oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości, fabrycznie przetestowanych i niedrogich części zamiennych do telefonów LG. 

Dostarczamy części, które umożliwiają samodzielną naprawę telefonu LG w krótkim czasie i taniej niż w przypadku wymiany telefonu. Aby znaleźć odpowiedni wyświetlacz LG, wystarczy wybrać odpowiedni model telefonu LG i przejść na stronę wyświetlającą wszystkie dostępne wyświetlacze dla tego modelu.

Wszystkie dostępne na 4GSM wyświetlacze do telefonów LG są wysokiej jakości, przetestowane pod kątem sprawności i gwarantują pełne działanie w wybranym modelu. Telefony LG są znane z trwałości, ale zawsze istnieje ryzyko uszkodzenia. Mogą zostać upuszczone, uderzone lub mogą mieć wady fabryczne. 

Poza wyświetlaczami LG w 4GSM oferujemy inne części zamienne: baterie, digitizery dotykowe, kable i wiele innych.

Wyświetlacze LG dostępne w sklepie 4GSM

Wyświetlacze LG znajdziesz w naszym sklepie 4GSM. Oferujemy części zamienne do telefonów LG, które umożliwiają naprawę uszkodzonych ekranów. Mamy szeroki wybór oryginalnych wyświetlaczy, które zostały zdemontowane z używanych telefonów LG, ale są w doskonałym stanie i pozbawione wad na ekranie LCD.

Dostępne są wyświetlacze do:

  • LG Magna H500N
  • LG G3 D855
  • LG G4 H815

Produkty dostępne w tej kategorii to wyświetlacze o najwyższej jakości: Grade A i B. Są one w pełni sprawne technicznie oraz kompatybilne z telefonami LG. Grade B oznacza, że na produkcie widoczne są minimalne ślady użytkowania, przez co ich cena jest nieco niższa.

To oryginalne wyświetlacze dedykowane nieco starszym modelom telefonów LG. Większość produktów to nieklejone ekrany bez wad i skaz na ekranie LCD. Pozyskujemy je z telefonów, które były wcześniej używane, ale zostały zwrócone do serwisu lub sprzedane ze względu na inne usterki. Dzięki temu, że wyświetlacze pozostały w pełni sprawne, dziś możesz je zamówić w naszym sklepie. A za kilka dni możesz się cieszyć sprawną funkcją dotyku wyświetlacza i swobodnie korzystać z telefonu.

W naszym sklepie znajdziesz dwa rodzaje wyświetlaczy: z ramką i bez. Ich jakość oraz stan zużycia jest dokładnie wskazany w opisach poszczególnych produktów. Możesz wybrać je w idealnym stanie oraz z widocznymi niewielkimi śladami użytkowania. Zaletą tych drugich jest zdecydowanie niższa cena. Jest to więc lepszym wyborem dla osób o ograniczonym budżecie na naprawy. 

Do swojego telefonu możesz także wybrać odpowiedni kolor wyświetlacza, który będzie pasował do obudowy. Dostępne są wyświetlacze LG w kolorach: złoty, biały, czarny. 

Wszystkie oferowane wyświetlacze są dokładnie przetestowane pod kątem jakości i kompatybilności. Zapewniamy wysoką jakość, szybką realizację zamówienia i fachową pomoc podczas wyboru produktu.

    pixel