Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze do telefonów Motorola

( ilość produktów: 3 )

Wyświetlacze Motorola to części wymienne i bardzo często ulegające uszkodzeniom. Dzięki naszej ofercie możesz je kupić i za kilka dni cieszyć się sprawnymi funkcjami dotykowymi ekranu i pełną widocznością wyświetlanego obrazu. Na 4GSM oferujemy wyświetlacze pochodzące z demontażu i kompatybilne z telefonami Motorola. Sprawdź całą naszą ofertę i dopasuj ekran do Twojego modelu telefonu Motorola!

Wyświetlacze Motorola w 4GSM

Wyświetlacze Motorola to najważniejsza część telefonów z dotykowym ekranem. Za ich pomocą obsługujemy całe urządzenie. Więc jeśli ulegną uszkodzeniu, używanie telefonu jest niemal niemożliwe. Jednak jest to część wymienna, więc po zniszczeniu można ją zdemontować i użyć innej. W sklepie 4GSM z łatwością znajdziesz wyświetlacze do Motoroli, które będą w pełni kompatybilne z Twoim urządzeniem.

Mamy szeroką ofertę ekranów, które są oryginalne i w 100% sprawne. Ich funkcje sprawdzamy każdorazowo, weryfikując zużycie, wady i stan wizualny. Następnie każdy z produktów oceniamy, przyznając odpowiedni opis: Grade A lub Grade B. To oznaczenia określające stan danego wyświetlacza Motorola. Ocena A nadawana jest produktom w stanie idealnym, bez najmniejszych skaz i uszkodzeń. Natomiast Grade B opisuje ekrany, na których można dostrzec ślady użytkowania, ale to nadal całkowicie sprawne części zamienne. To który wybierzesz do danego modelu telefonu Motorola, zależy od Twoich potrzeb oraz budżetu. Grade A będzie naturalnie droższym wyborem, ale zapewniającym idealny stan wizualny i brak oznak zużycia.

Wyświetlacze do telefonów Motorola

Na 4GSM kupisz oryginalne wyświetlacze do telefonów Motorola, które będą odpowiednie do następujących modeli:

  • Motorola Moto E 2nd Gen. XT1511
  • Motorola Moto G2

Oferujemy używane części zamienne, które świetnie sprawdzą się jako elementy po uszkodzeniu ekranu lub stłuczeniu szybki wyświetlacza. To nieklejone ekrany, które zostały zdemontowane z innych urządzeń. Wszystkie z naszych produktów cechują się całkowitą sprawnością. Są pozbawione wad na wyświetlaczu LCD, co oznacza, że na obrazie nie dostrzeżesz ciemnych punktów lub rozjaśnionych elementów w częściach narożnych. 

Możesz wybrać także kolor, pasujący do obudowy telefonu Motorola. Dostępne w sprzedaży mamy wyświetlacze: białe i czarne. 

Ostateczny wybór zależny jest od dostępności danego rodzaju ekranu. Staramy się zapewnić Ci jak największy wybór, dlatego do naszej oferty włączamy zarówno wyświetlacze Grade A, jak i B. Dzięki temu możesz wybrać odpowiedni dla Ciebie.

    pixel