Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze Nokia / Microsoft

( ilość produktów: 6 )

Na 4GSM kupisz oryginalne wyświetlacze Nokia/Microsoft. To produkty pochodzące z demontażu w pełni sprawne i gotowe do zamontowania. Każdy z nich został zweryfikowany pod kątem prawidłowego funkcjonowania oraz oceniony pod kątem śladów użytkowania. Wyświetlacze Nokia w naszym sklepie oznaczone zostały odpowiednio: Grade A - dla produktów w stanie idealnym oraz Grade B - dla ekranów z niewielkimi śladami użytkowania. Poznaj całą naszą ofertę i wybierz odpowiedni wyświetlacz do twojego telefonu Nokia i Microsoft!

Wyświetlacze Nokia 

Wyświetlacze do Nokii to części, które najczęściej ulegają uszkodzeniom. Dotykowe ekrany to główny element telefonu, za pomocą którego obsługujemy go, piszemy wiadomości i odbieramy połączenia. Zepsucie wyświetlacza, zarysowanie, pęknięcie lub stłuczenie szybki może przynieść wiele konsekwencji. Najpierw uszkodzenie utrudnia widoczność ekranu Nokia, zasłania klawiaturę i szczegóły zdjęć. Po pewnym czasie i kilku upadkach telefonu usterka będzie się pogłębiała. W związku z tym wodoszczelność telefonu zostaje zachwiana. Wilgoć i kurz mogą dostać się do wnętrza i uszkodzić pozostałe elementy telefonu. Dlatego z naprawą stłuczonej szybki lepiej za długo nie zwlekać.

W naszym sklepie 4GSM oferujemy Ci duży wybór oryginalnych wyświetlaczy Nokia w cenach dopasowanych do realnego stanu produktu. Znajdziesz tu używane wyświetlacze, pochodzące z demontażu, oryginalne, z niewielkimi śladami użytkowania lub w stanie idealnym. Wybór uzależniony jest od Twoich potrzeb i budżetu. Jeśli nie potrzebujesz ekranu do telefonu Nokia z nieskazitelnym obrazem, możesz wybrać tańszy wyświetlacz Grade B, na którym będą widoczne np. niewielkie przetarcia.

Wyświetlacze Microsoft

Zapewniamy w 100% oryginalne wyświetlacze Microsoft, które są dedykowane urządzeniom Nokia i Microsoft. To ekrany kompatybilne z telefonami wymienionych marek. Dostępne dla modeli:

Oferujemy wyświetlacze Microsoft, które pochodzą z demontażu. Są to całkowicie sprawne, w pełni funkcjonalne części, gotowe do montażu, jako element wymienny. Wszystkie z naszych produktów przechodzą szereg testów mających na celu uwidocznienie uszkodzeń, skaz, wad i określenie stanu technicznego. Ostatecznym efektem weryfikacji jest przyznanie oceny jakości, czyli Grade A lub B. 

Grade A oznacza wyświetlacze pozbawione jakichkolwiek wad, bez rys i uszkodzeń na ekranie LCD. Są one w stanie idealnym. Grade B natomiast określa produkty, w których widoczne są niewielkie ślady użytkowania, ale są w pełni sprawne techniczne. 

W naszym sklepie 4GSM możesz wybrać kolor wyświetlacza. Dopasujesz dzięki temu barwę do obudowy, co sprawi, że naprawa nie pozostawi śladów. Do wymienionych powyżej modeli telefonów Nokia i Microsoft dostępne są kolory: srebrny, czarny. 

    pixel