Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze do Samsung Galaxy S21

( ilość produktów: 7 )

Oryginalny wyświetlacz do Samsunga S21 daje najwyższą jakość obrazu. Jednak jeśli nie zdążysz go zabezpieczyć np. szkłem hartowanym i ulegnie on uszkodzeniu, to jedna z najdroższych części, mówiąc o naprawie. Do wymiany wyświetlacza w telefonie może zmusić nas także zużycie przez standardowe użytkowanie. To element, który z czasem się zużywa. W takiej sytuacji należy rozważyć, jaki rodzaj wybrać. W sklepie 4GSM, dostępnych jest kilka wariantów, które najogólniej możemy podzielić na nowe i używane. Nowy oryginalny wyświetlacz S21 to najtrudniejszy do zdobycia model i najrzadziej występujący, zwykle oryginalny, to element regenerowany lub pochodzący z demontażu. Nowe wyświetlacze dostępne są w postaci zamienników innych marek. Każdy jest przez nas weryfikowany i odpowiednio klasyfikowany: Grade A, B, C, z wadą. Zawsze więc wiesz, jaki produkt wybierasz i jakiego stanu technicznego się spodziewać. Różnią się one także ceną: najtańszą opcją będzie używany wyświetlacz, Grade C z wadą, natomiast najwyższą cenę zapłacisz za nowy, oryginalny wyświetlacz do Samsunga S21. 
Jeśli nie wiesz, jaki wybrać do Twojego telefonu, skontaktuj się z obsługą naszego sklepu.

Nowy wyświetlacz do Samsung S21

Planując wymianę wyświetlacza w Samsungu S21, masz dwie możliwości: oddać telefon do serwisu lub kupić ekran samodzielnie. Pierwsza opcja jest z rodzaju: usług ekskluzywnych, ponieważ taka naprawa może Cię kosztować dość drogo. Druga możliwość, to wersja ekonomiczna. I tu masz znowu dwie drogi. Kupując nowy wyświetlacz możesz wymienić go sam (jeśli potrafisz!) lub zlecić to wykwalifikowanej osobie. Jeśli nie masz odpowiedniego sprzętu i wystarczającej wiedzy, jak wymienić wyświetlacz w S21, lepiej oddaj telefon w ręce specjalistów. 

W sklepie 4GSM znajdziesz kilka wariantów, w tym zamienniki, w postaci wyświetlaczy innych marek niż oryginalna. 

Używany wyświetlacz do Galaxy S21

Decydując się na zakup używanego wyświetlacza do Galaxy S21, masz wybór między regenerowaną częścią, a pochodzącą z demontażu. To używane komponenty, które ponownie wróciły do sprzedaży m.in. po naprawie. Innym powodem jest zdemontowanie tego elementu z uszkodzonego telefonu Samsung. Jeśli była to część w pełni sprawna, przechodzi testy, weryfikujące poprawne działanie i wraca do sprzedaży. 

Każdy z wyświetlaczy jest odpowiednio oznakowany i dokładnie wiesz, jaki wariant wyświetlacza wybierasz. Dodatkowo przypisane są do produktów oceny, określające stopień uszkodzenia lub jego brak.

 

Może zainteresować Cię także oferta: wyświetlacz do Samsung S21 Ultra oraz wyświetlacz do Samsung S21 Plus.

    pixel